Podsumowanie piłkarskiego weekendu   -   30/10/2006
Okocimski na zakończenie piłkarskiej jesieni odnosi cenne zwycięstwo nad drużyną Orląt. W IV lidze Unia tylko remisuje z Płomieniem, natomiast Polan zgodnie z przewidywaniami pokonuje Garbarza. Ostatni mecz rundy jesiennej przegrywają piłkarze Tuchovii, którzy nie zdołali wywalczyć punktów z Bocheńskim. W V lidze Wolania w meczu na szczycie pokonuje Poprad natomiast lider z Niecieczy zwycięża Limanovię. Kolejny raz punktów nie zdobywa zespół Metalu, który okazał się słabszy od Victorii. W VI lidze kolejne zwycięstwo Tarnovii oraz remis Dąbrovii z Dunajcem.

>

III liga; grupa IV
Runda jesienna na boiskach III ligi już za nami, a gracze Okocimskiego zakończyli ją bardzo ważnym zwycięstwem nad ekipą Orląt. Jedyna bramka tego spotkania padła po strzale przewrotką Polichta w 37 minucie spotkania. Dzięki temu zwycięstwu na zimową przerwę „Piwosze” udają się ze zdobyczą 20 punktów. Daje to Okocimskiemu dobre 8 miejsce w ligowej tabeli na półmetku rozgrywek.

IV liga; grupa małopolska
Tylko zdobyczą jednego punktu pożegnali swoich kibiców przed przerwą zimową piłkarze tarnowskiej Unii. I warto zaznaczyć, że był to punkt wywalczony dość szczęśliwie ponieważ bramka wyrównująca dla „Jaskółek” padła w przedłużonym czasie gry. Unia rundę jesienną kończy na 3 pozycji z dorobkiem 30 punktów. Również powodów do radości nie mieli kibice w Tuchowie gdzie miejscowa Tuchovia uległa Bocheńskiemu 1:3. Po rozegranych 17 kolejkach Tuchovia zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli ze zdobyczą 11 punktów. Zgodnie z przewidywaniami zwycięstwo nad Garbarzem odniósł zespół Polanu. Gospodarze zwycięskie bramki zdobyli już w pierwszych 9 minutach spotkania. Rundę jesienną Polan zakończył na 14 pozycji ze zdobyczą 20 punktów.

V liga; grupa Nowy Sącz – Tarnów
Lider z Niecieczy pewnie pokonał Limanovię i dzięki zwycięstwu Wolanii nad Popradem umocnił się na pozycji lidera. Wolania w pełni zrehabilitowała się za ostatnią porażkę i dzięki trzem punktom zbliżyła się do Popradu na jeden punkt. Spodziewanej porażki doznali natomiast piłkarze Metalu, którzy musieli uznać wyższość Victorii.

VI liga; grupa Tarnów
Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Tarnovii, którzy pewnie pokonali ostatnią w tabeli Cieżkowiankę i dzięki temu zwycięstwu popularna „Tosia” zajmuje 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów. W spotkaniu dwóch sąsiadów w ligowej tabeli Dąbrovia zremisowała bez bramek z Dunajcem Zakliczyn.