To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Żeglarski wieczór poetycki   -   26/1/2004
Oddział Tarnowski Stowarzyszenia Autorów Polskich organizuje 30 stycznia 2004 r. o godz. 17 wieczór poetycki Władysława Bożka , tradycyjnie w restauracji "U JANA", (Rynek 14, Tarnów).
Autor to znany tarnowski żeglarz, wiersze o tematyce żeglarskiej, stanowiącej motyw przewodni jego twórczości, zaprezentuje też podczas wieczoru autorskiego zaplanowanego na najbliższy piątek.

Ogloszenie

Władysław Bożek jest redaktorem regionalnego pisma żeglarskiego "SZEKIELKA" ukazującego się przez kilka lat w latach dziewięćdziesiątych minionego stulecia i wydawanego w Tarnowie, współtwórcą Przeglądu Piosenki Żeglarskiej "BEZAN TARNÓW", jest też autorem ciekawych wierszy o tematyce żeglarskiej. Wiele z nich zostało opublikowanych w wydawnictwach grupy poetyckiej "OBSERWATORIUM" i Oddziału Tarnowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich. Jest również laureatem konkursów literackich. Jako poeta debiutował w 1989 r. Wiersze i opowiadania zamieszczał też w "PANORAMIE POLSKIEJ" ukazującej się w Nottingham w Anglii. Na swoim koncie ma również publikacje w "Żeglarzu" - piśmie nowojorskiego Polskiego Klubu Żeglarskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:46:41
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html