To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenie na koncert T.Love   -   09/11/2006
Muniek Staszczyk z zespołem zagra w sobotę 18 listopada w Mielcu w Klubie Muzycznym STUDIO przy ul. Pułaskiego 2a. Początek o godzinie 20:00. Dla jednego z inTARnautów, którzy chcą wziąć udział w tym koncercie mamy podwójne zaproszenie.

Ogloszenie

T.Love, pochodzi z Częstochowy, został założony w roku 1982 jako Teenage Love Alternative (pod tą nazwą funkcjonował do roku 1987) przez Zygmunta "Muńka" Staszczyka (wokal), Janusza Konorowskiego (gitara), Dariusza Zająca (instrumenty klawiszowe) i Jacka Wudeckiego (perkusja). Grupa pomimo braku profesjonalnego przygotowania szybko zdobyła dużą popularność, tak że w roku 1984 wystąpiła w charakterze gwiazdy na Festiwalu w Jarocinie. Członkowie T.Love często występowali pod wpływem alkoholu, co przysporzyło im sympatii punkowej publiczności. Działalność zespołu została przerwana w roku 1989 z powodu wyjazdu Staszczyka do Wielkiej Brytanii.
Staszczyk wrócił do Polski w roku 1991 i reaktywował zespół (ze starego składu nie pozostał jednak nikt poza wokalistą). W nowym składzie znaleźli się między innymi gitarzysta Jan Benedek i perkusista Sidney Polak. W latach 90. T.Love odniósł sukces komercyjny lansując wiele przebojów (szczególnie Chłopaki nie płaczą). w 1998 roku wydał składankę największych przebojów - Best.Love.
W latach 2004-2005 zespół zawiesił działalność koncertową, po promocji płyty T.Live. Potem zabrał się do pracy i po wielu wewnętrzych konfliktach wydał album I hate rock'n'roll. Zaangażowali się w niego także byli członkowie grupy. Jest pewnym powrotem do korzeni.

Zaproszenie na mielecki koncert otrzyma osoba, która pierwsza przyśle nam zgłoszenie zawierające minimum 10 przebojów zespołu. Pocztę e-mail, zawierającą odpowiedź oraz imię i nazwisko należy nadsyłać na adres: biuro@intarnet.pl z tytułem (w temacie) wiadomości T.LOVE. O spoosobie odebrania nagrody poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:02:11
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html