To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Pałac chce się rozszerzyć   -   27/1/2004
Czy w parterowym budynku, znajdującym się na terenie Pałacu Młodzieży przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie powstanie Międzynarodowa Galeria Twórczości Dzieci i Młodzieży? - Pomysłów na zagospodarowanie tego obiektu jest wiele - mówi dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie Marta Komorowska.

Ogloszenie
Pałac Młodzieży chce rozszerzać działalność – W planie mamy nawiązywanie współpracy z UNESCO i z ambasadami, poszukiwanie różnych programów, które rozwiną działalność Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży, a także zacieśnienie współpracy z Galerią Miejską, by dzieci i młodzież tam właśnie mogły dalej rozwijać swoje talenty pod kątem profesjonalnym.
Ale czy pomysły uda się zrealizować, czas pokaże.
Wstępnie wiadomo, że budynek ma być remontowany w tym samym czasie co Pałac. Jednak czy dojdzie do porozumienia z instytucjami, które obecnie mają tam swoje siedziby? I gdzie ewentualnie miałaby się one przenieść? Magistrat nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie, ale nieoficjalnie mówi się, że Pałac, jak i tzw. dworek mają tworzyć jeden kompleks.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(28-01-2004) andy :
Jaki cholerny pałac,co za pałac!!!.Były szpital wojskowy,budynek okazały,ale nie pałac!!.Skończmy wreszcie z komunistycznym nazewnictwem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2004) ! :
Mowia na miescie, ze ma byc tam przeniesony Urzad miasta? Wie ktos cos o tym?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2004) WOLF :
Pałac juz ledwie dyszy - grzyb go zjada. Chociaz jego istnienie jest jak najbardziej słuszne.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2004) cecylka :
A ja na Pałac nie narzekam.Moi synowie chodzą tam na profesjonalnie i solidnie prowadzone zajęcia judo i w ten sposób nie mają czasu na głupoty.Już czekam na nową ścianę wspinaczkową (widziałam jej projekt - jest bombowy) w SP 15 -to kolejne zajęcia moich dzieci.Tak więc niech Pałac się remontuje i dzziałaaaaaaa!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-01-2004) pałac :
i cóż z tego,że były szpital . Dziś wszystko już przecież było kiedyś. Nie malkontenci zmieniają świat, ale odważni i rozważni ryzykanci. Może wreszcie zabytkowy kompleks wła sciwie zostanie zagospodarowany. Wspaniałe krużganki i podworzec piękno swe odkryją. A że zagrzybione - cuda budowlańcy uczynią - to nie sarkazm. Problem tylko w wykwaterowaniu dotychczasowych mieszkańców, ktorymi są m.in. Nauczyciele, Emeryci, Poszkodwani, i inni.... Inicjatywa wielce słuszna. z

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl