To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Po odwołaniu dyrektora szpitala w Dąbrowie   -   29/1/2004
Protestują cztery związki zawodowe działające w dąbrowskim szpitalu. Sprzeciwiają się decyzji zarządu powiatu o odwołaniu dotychczasowego dyrektora placówki Piotra Sachy. Wczoraj jego obowiązki przejęła Teresa Kopczyńska, która kierowała tarnowską przychodnią Kol – Med.

Ogloszenie

Przewodnicząca Związku Zawodowego Pracowników Służby Zdrowia w szpitalu w Dąbrowie Krystyna Zych przekonuje, że pracownicy obawiają się zmian personalnych. Domagają się gwarancji ochrony miejsc pracy. Protestują także członkowie szpitalnej „ Solidarności”, lekarze, pielęgniarki i położne. Tymczasem władze powiatu przekonują, że podjęły słuszną decyzję. Starosta Krzysztof Kaczmarski argumentuje, że Piotr Sacha nie spełnił swojego zadania. Szpital ma 6 milionów długu i trzysta pozwów w sądzie w sprawie egzekucji zaległych płac wynikającej z ustawy „203” – przekonuje starosta. Piotr Sacha był dyrektorem szpitala w Dąbrowie od połowy 2001 roku. Kol - Medem ma teraz kierować Marta Owczyńska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 09:22:39
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html