To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wyróżnienie dla tarnowskiego grafika komputerowego   -   29/1/2004
Tarnowski artysta grafik Piotr Barszczowski odebrał w Wilanowie prestiżową nagrodę. Jury XV Ogólnopolskiego Przeglądu Kalendarzy Vidical 2004 przyznało mu trzecią nagrodę za projekt graficzny, fotografie panoramiczne i opracowanie komputerowe kalendarza.

Ogloszenie
>

Piotr Barszczowski ma powody do satysfakcji. Na konkurs nadesłano 700 prac, z czego wyłoniono 218 kalendarzy ściennych, na biurko i albumowych. Kalendarz tarnowskiego grafika znalazł się w ścisłej czołówce.
Swój kalendarz pan Piotr zatytułował "Panoramy". Jest to jednocześnie katalog do wystawy pod tym samym tytułem. Prezentowana kilka dni temu w Galerii Miejskiej ekspozycja ze zbiorem stu unikalnych prac była pierwszym w Tarnowie pokazem fotografii cyfrowej. Kalendarz zawiera 25 zminiaturyzowanych panoram i wyróżnia się nie tylko stroną graficzną, ale i "długowiecznością" - obejmuje bowiem lata 2004, 2005.
Zdjęcia panoramiczne mają bardzo różny temat- prezentują zakątki naszego kraju, przyrodę w różnych porach roku, a także architekturę - wszystkie łączy jedno - niezwykła uroda. Kalendarze są dostępne w Galerii Pasaż 4.
Prace artysty można też zobaczyć w sieci: http://www.symbol.art.pl/panoramy/
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 21:39:32
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html