To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   Narodzenie   -   27/11/2006
To kronika mozolnej podróży dwojga ludzi - Maryi i Józefa - poczęcia będącego następstwem cudu oraz narodzin Chrystusa, wydarzenia, które odmieniło historię Świata.

Ogloszenie

Narodzenie to film, który odsłania tajemnice jednej z największych opowieści w dziejach ludzkości. Jego nadchodząca premiera będzie niezapomnianym wydarzeniem w branży filmowej.
Narodzenie, film wyprodukowany przez New Line Cinema opowiada o pełnej trudów i niebezpieczeństw podróży dwojga bohaterów, Marii i Józefa, o cudownym poczęciu Jezusa i jego narodzinach. Ten dramatyczny, pełen emocji obraz przedstawia niełatwą podróż pary młodych bohaterów z Nazaretu do Betlejem, miejscowości, z której pochodzi Józef. Józef i Maria wyruszają w podróż, aby uczestniczyć w spisie ludności zarządzonym przez króla Heroda. Muszą wyruszyć w ponad 150-kilometrową pełną niebezpieczeństw drogę, mimo że Maria jest już w dziewiątym miesiącu ciąży.
Narodzenie to film wyprodukowany przez Temple Hill Production oraz prezentowany przez New Line Cinema. W obsadzie znajdują się nominowana do Oscara Keisha Castle-Hughes (Jeździec wielorybów) jako Maria, Oscar Isaac (wkrótce pojawi się na ekranach kin w filmie Guerrilla) jako Józef oraz nominowana do Oscara Shohreh Aghdashloo (Dom z piasku i mgły) jako Elżbieta, matka Jana Chrzciciela. Innymi członkami międzynarodowej obsady filmu są: Hiam Abbass (Monachium, Paradise Now), Shaun Toub (Miasto gniewu), Alexander Siddig (Syriana), Nadim Sawalha (Syriana), Eriq Ebouaney, Stefan Kalipha, Said Amadis, Stanley Townsend oraz Ciarán Hinds (Monachium).

Premiera : 2006.12.01
USA, 2006
dramat, czas
Reżyseria: Catherine Hardwicke
Obsada: Keisha Castle-Hughes, Oscar Isaac, Shohreh Aghdashloo,

Więcej informacji: kliknij tutaj

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie > kliknij tutaj
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, November 29, 2022 21:34:40
IP     : 3.239.112.140
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html