To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Polacy w finale!   -   02/12/2006
Siatkarska reprezentacja Polski wygrała z Bułgarią 3:1 w sobotnim półfinale mistrzostw świata, które odbywają się w Japonii, zapewniła sobie co najmniej wicemistrzostwo i zagra w niedzielę z Brazylią o złoty medal.

Ogloszenie

Mimo zaciętego meczu i silnego oporu jaki stawili "naszym" znakomici bułgarscy siatkarze, to Polacy schodzili (w radosnych w podskokach !) z parkietu jako niepokonani. W japońskim turnieju nikt dotychczas z Polakami nie wygrał. Polscy siatkarze natomiast zapewnili sobie istną wojnę nerwów, przegrywając po szeregu błędów, "wygranego" już seta drugiego, w którym w pewnym momencie prowadzili nawet 6 punktami. Drużyna bułgarska, do tej pory wyraźnie ustępująca Polakom, odbudowała się psychicznie, zdołała wygrać seta i już do końca meczu prowadziła z nami bardzo zażarty i równy pojedynek. Końcówki seta trzeciego i czwartego należały jednak do naszych zawodników. Mieli w nich więcej do powiedzenia w sensie sportowym, więcej szczęścia i w konsekwencji ... powód do eksplozji radości !
Finał w niedzielę o 11:30.

Polska - Bułgaria 3:1 (25:20, 26:28, 25:23, 25:23)
Polska: Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz, Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Piotr Gacek (libero) oraz Grzegorz Szymański, Piotr Gruszka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl