To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Zasłużeni dla kultury   -   29/1/2004
Zarząd powiatu dąbrowskiego i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dąbrowskiej po raz kolejny przyznali tytuły twórców i działaczy kultury Powiśla Dąbrowskiego. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się dziś popołudniu w sali obrad budynku Starostwa Powiatowego. Wyróżnienia są uroczyście wręczane od siedmiu lat, do tej pory tytuły "Zasłużonych dla kultury" otrzymało 92 osoby.

Ogloszenie

Tytuły za "Indywidualny wkład w dzieło rozwoju i upowszechniania kultury Powiatu Dąbrowskiego" za rok 2003 otrzymali: Stanisław Stroński - malarz i plastyk z Dąbrowy, Antoni Brzezina - muzyk, dyrygent, od niedawna kieruje orkiestrą dętą przy Dąbrowskim Domu Kultury, Elżbieta Turcza - animator kultury wśród młodzieży, nauczycielka ZSP w Brniu, Danuta Runger - animator kultry wśród młodzieży z SP nr 1 w Dąbrowie, Renata Klimek - zajmuje się promocją gminy Radgoszcz, Emilia Misterka - animator kultury z Gręboszowa, Anna Celińska - wieloletni pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie oraz Stanisława Dojka - poetka z Ćwikowa. Tytuły przyznano również kapeli ludowej "Wiślanie" ze Szczucina, która obchodzi 20 - lecie swojej działalności i Związkowi Dąbrowiaków, który niedawno świętował swoje 10 - lecie.
Za "Promocję powiatu dąbrowskiego" wyróżnieni zostali: Monika Chmura z redakcji "Kuriera Dąbrowskiego" i Paweł Domański - autor publikacji o gminie Żabno i okolicach. Powiat i TPZD nagradzają także tych, dzięki pomocy których kultura może się rozwijać. Tytuły "Mecenasa kultury" w tym roku przyznano Marii Witkowskiej - dyrektor przedsiębiorstwa Bruk - Bet z Niecieczy i Zbigniewowi Leżoniowi - przedsiębiorcy z Dąbrowy.
Dzisiejszej roczystosci towarzyszyła wystawa prac malarskich Stanisława Strońskiego oraz występ zespołu wokalno - instrumentalnego "Płomień" z SP w Szczucinie. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl