To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS
  
   Znikające rachunki w Tarnovii   -   30/1/2004
Nie lada kłopoty może mieć najstarszy tarnowski klub i jego zarząd w roku 95 rocznicy powstania a także w kolejnych latach. Chodzi o dotację z kasy miejskiej do działalności klubowej. Klub nie może się na razie rozliczyć z wydatków objętych dotacją z roku 2003 a bez tego radni nie udzielą klubowi dotacji na rok obecny. Zarząd klubu tłumaczy, że rachunki zaginęły w trakcie głośnych formalno-prawnych przepychanek z samozwańczym zarządem powołanym przez przeciwników władz klubu.

Ogloszenie

Specjalna komisja, która przyznaje środki dla organizacji pozarządowych domaga się rozliczenia wszystkich wydatków.
To oznacza, że w ciągu trzech najbliższych lat Tarnovia może być w ogóle pozbawiona dotacji – informuje Antoni Sypek z komisji. Chodzi o niebagatelne pieniądze. W ubiegłym roku Tarnovia dostała z kasy miejskiej blisko 50 tysięcy złotych. Daliśmy klubowi trochę czasu na skompletowanie pełnego rozliczenia dotacji – mówi prezydent Tarnowa Mieczysław Bień. A tymczasem prezes rady nadzorczej Tarnovii Zbigniew Kupiec przekonuje, że rachunki się znajdą. Według niego mogły zaginąć podczas ubiegłorocznego sporu o władzę w najstarszym tarnowskim klubie. Przez kilka tygodni dostęp do pomieszczeń klubowych oraz dokumentów miał równolegle działający "nowy" zarząad klubu z Marianem Basiakiem na czele (ostatnie jak dotad orzeczenie sadu rejestrowego, stanowi,ze zarzad ten działał nielegalnie).
Komisja miejska rozpatrywała w sumie blisko 120 wniosków organizacji pozarządowych. Podzieliła przeszło 850 tysięcy złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(30-01-2004) brutalll :
TYLKO UNIA LICZY SIĘ

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-01-2004) JAK :
W CZYM SIĘ LICZY ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-01-2004) ou je :
WE WSZYSTKIM

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-02-2004) byly zawodnik Tarnovii :
bardzo dobrze niech im nie daja dotacji na Tarnovii jest za duzo zlodzieji ktorzy za nic biora ciezkie pieniadze wiem cos o tym bo trenowalem tam przez kilka lat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-02-2004) incognito :
teraz pewnie bedą kombinowac skad tu wziąć lewe rachunki chociaż znajac życie onie jest teraz nietrudno.W końcu trzeba sonbie zapewnić wypłate na kolejny rok.Banda złodzieji.w sumie mnie to wali bo jestem fanem Tarnowskich Jaskółek ale wkurza mnie ta kombinatoryka we wszystkich klubach tzn. nie liczy się sport tylko kasa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-02-2004) dert :
No tak jeszcze sobie dyrektor zatrudnili niejkakiego gamoonia Leśniaka i dalej sobie nbie radza/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl