To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Skrzydlate, zamkowe spotkanie w "Impresji"   -   14/12/2006
Stowarzyszenie "Na skrzydłach po drabinie" i Stowarzyszenie Zamek Tarnowski zapraszają na kolejne już 43. spotkanie "Na skrzydłach po drabinie", które zaplanowano we wnętrzach restauracji Impresja (Rynek 12) w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30. Spotkanie poświęcone będzie zamkowi na Górze św. Marcina i zatytułowane zostało „in castro nostro tarnoviensi”.

Ogloszenie

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Zamek na Górze św. Marcina, gniazdo rodowe Leliwitów, od czasów Starej Baśni po dzieje najnowsze, związany jest ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami historii Tarnowa i Polski. Tymczasem, jakby na przekór – pozostałości Zamku poddawane są nie tylko dewastacyjnym siłom przyrody, ale i bezmyślności ludzkiej.
Czy malownicze ruiny tarnowskiego Zamku można ocalić ?...
W gościnnych progach Restauracji IMPRESJA, mieszczącej się na starym mieście, Rynek 12, w najbliższą niedzielę, 17 grudnia o godz. 15.30 – opowieści o Zamku, muzyka i tańce dworskie treścią spotkania zatytułowanego „in castro nostro tarnoviensi”.
Gośćmi spotkania będą : Krzysztof Moskal, Alicja Węgrzynek, Andrzj Szpunar, Andrzej Niedojadło oraz Bractwo Rycerskie Gladi Amicii. "Zamkowym" opowieściom towarzyszyć będzie trio gitarowe z Zespołu Szkół Muzycznych im. I.J.Paderewskiego w Tarnowie : Monika Zębaty, Kacper Stolarczyk i Tomek Boruch
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:53:30
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html