To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sylwester w „Spodku” – zaproszenia !   -   19/12/2006
Nie masz jeszcze planów jak powitać Nowy Rok, a chciałbyś zrobić to podczas wielkiej imprezy w rytmach dobrej muzyki, fantastycznej atmosfery i dużej ilości imprezowiczów? Dla inTARnautów mamy trzy podwójne zaproszenia na sylwestra w katowickim Spodku. Samo miejsce daje 100% gwarancji na udaną zabawę. Ta noc Sylwestrowa na pewno zostanie długo w Waszej pamięci.

Ogloszenie
>

Klimat katowickiego Spodka oraz oprawa jaką przygotowali organizatorzy na pewno jest gwarancją udanej imprezy sylwestrowej. Zabawa rozpoczyna się oczywiście 31 grudnia, a jej początek zaplanowany jest na godz. 20:00. Dla tych, którzy bawić się będę w Spodku zagrają zespoły coverowe z Czech :
„U-2” Revival Band – grający przeboje zespołu U2
Dancing Queen – największe przeboje grupy ABBA
PRINCESS – największe przeboje zespołu QUEEN
Specjalnym gościem „Sylwestra w Spodku” będzie Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem. Po występach zespołów rozpocznie się szalona dyskoteka. która trwać będzie do białego rana.

Aby otrzymać zaproszenie należy wysłać do naszej redakcji (adres: redakcja@intarnet.pl ) maila z tytułem w temacie: SPODEK a w treści listu podać swoje imię i nazwisko oraz ewent. nr tel. kontaktowego. Szczęśliwych zwycięzców wyłonimy w trzech losowaniach, pierwsze rozstrzygniemy jeszcze przed świętami (23 grudnia wieczorem), kolejne dwa - 27 i 29 grudnia. Zwycięzców o wygranej i sposobie odebrania nagrody poinformujemy bezzwłocznie, drogą elektroniczną. Zapraszamy do zabawy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 15:20:36
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html