To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rockowe O!płateczki - zaproszenie   -   19/12/2006
Już po raz dwunasty w Wigilijną Noc w Tarnowskim Centrum Kultury zabrzmią dźwięki kolęd w rockowej aranżacji Wojtka Klicha i jego przyjaciół. Tradycyjny koncert rozpocznyna się tradycyjnie, tuż po Pasterce o 1.30 i jest ewenementem w skali kraju (a może i świata). Na tegoroczny koncert mamy jedno podwójne zaproszenie dla inTARnautów.

Ogloszenie
>

W każdą wigilijną Noc, nieprzerwanie od 1995r. w wypełnionych po brzegi Piwnicach TCK rozbrzmiewają kolędy i pastorałki w blues-rockowych aranżacjach. Również tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie obędą się bez „O!płateczków Rockowych Wojtka Klicha”, które nadadzą tej wyjątkowej nocy niepowtarzalnego klimatu.
Przed dwoma laty, na jubileusz 10lecia „ROCKOWYCH O!PLATECZKÓW”, imprezę wyjątkowo przeniesiono do Tarnowskiego Teatru, gdzie Wojtek Klich ze swoim zespołem zarejestrował koncert z myślą o wydaniu go na płycie, która swoją premierę miała "na gwiazdkę" w ubiegłym roku.
Album „Rockowe O!płateczki Wojtka Klicha” będzie do nabycia podczas tegorocznej imprezy.

W magiczną bożonarodzeniową Noc, muzycznymi opłatkami dzielić się będzie zespół w składzie: Wojtek Klich- wokal, gitara, Jerzy Drobot- bas, Stanisław Migała- gitara, Krzysztof Krupa- perkusja oraz goście.
Wszystkich, którym nie straszne jest nocne kolędowanie bardzo gorąco zaprasza Tarnowskie Centrum Kultury. Bilety do nabycia WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY w cenie 20 zł w Biurze Obsługi TCK, Tarnów, Rynek 5 w godzinach od 8.00 do 18.00.
Ilość miejsc jest ograniczona, ale jeśli nie uda Wam się kupić biletu będzie jeszcze szansa wygrania podwójnego zaproszenia w naszym portalu. Losowania zaproszenia dokonamy spośród osób, które prześlą nam na adres redakcja@intarnet.pl odpowiedź na pytanie: Autorem jakich jeszcze okolicznościowych imprez muzycznych odbywających się w ostatnich latach w tarnowskim TCK (podaj nazwy przynajmniej dwóch, oprócz Rockowych O!płateczków) jest Wojtek Klich ?. Uwaga: odpowiedź w e-mailu zatytułowym (w temacie wiadomości) O!PŁATECZKI powinna też zawierać imię, nazwisko oraz nr. telefonu kontaktowego. Szczęśliwego zwycięzcę poinfomujemy o wygranej i sposobie jej odebrania w wigilijną niedzielę 24 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zapraszamy do zabawy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 22:56:03
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html