Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nahorny w TCK - zaproszenie   -   10/1/2007
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszy w tym roku koncert jazzowy, w którym wystąpi legenda polskiego jazzu i muzyki rozrywkowej - Włodzimierz Nahorny wraz z zespołem. Koncert W.Nahornego odbędzie się 12 stycznia 2007 o godz. 19.30 w Piwnicach TCK. Para inTARnautów wygra zaproszenie na ten koncert !

Ogloszenie

Włodzimierz Nahorny to postać nie mająca sobie równej na polskiej scenie. Pianista, saksofonista, kompozytor i aranżer muzyki jazzowej, rozrywkowej, teatralnej i filmowej. Jest absolwentem PWSM w Sopocie. Zdobył wiele nagród na konkursach i festiwalach w Polsce i za granicą. Najważniejsze z nich to:
- I nagroda solistyczna i zespołowa na "Jazz nad Odrą 64"
- II nagroda na "Konkursie Młodych Muzyków Jazzowych" w Wiedniu w 1966
- I nagroda na Festiwalu Jazzowym w Wiedniu 1967, którą odebrał z rąk Duka Ellingtona
- I nagroda na "Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu" kolejno w 1972 i 1973 r.

Jest kompozytorem najsłynniejszej powojennej, polskiej piosenki "Jej Portret". Ma na swoim koncie współpracę z legendarnym gdańskim BIM-BOMEM, z zespołem A. Trzaskowskiego, A. Kurylewicza, J. Strobla, z "Breakoutami" w okresie ich największej popularności.

Ostatnie lata to okres jego olbrzymiej aktywności twórczej, płyty: "Ich Portret", "Kolędy na cały rok", "Piosenki Lwowskie", czy najnowsza, wzbudzająca ogromne uznanie "Nahorny - Szymanowski MITY". Jego muzyka to poezja, romantyzm, refleksja, język niedefiniowalny i nieprzewidywalny.
U boku Włodzimierza Nahornego wystąpią: Mariusz Bogdanowicz- kontrabas, Piotr Biskupski- perkusja.

W Tarnowie Włodzimierz Nahorny zaprezentuje specjalnie dobrany repertuar, w którym znajdzie się również kilka pięknych kolęd w jego aranżacjach.

Bilety w cenie: 20 zł (15 zł - młodzież szkolna oraz studenci za okazaniem legitymacji) do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5 w godzinach od 8.00 do 18.00.

Bezpłatne podwójne zaproszenie otrzyma inTARnauta, który nadeśle nam na adres redakcja@intarnet.pl swoje zgłoszenie z tematem w tytule wiadomości : NAHORNY, do piątku 12.01 do godziny 11:00. Szczęśliwcę wylosujemy tuż przed południem w piątek a zwycięzcę poinformujemy o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie, drogą elektroniczną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(11-01-2007) jfan :
Jest maleńki problem. W niewielkim miasteczku T. w tym samym dniu i o tej samej porze wystapią -co nie jest codziennością miasta T.- W.Nahorny i S.Soyka. Jak się rozdwoić, żeby ich wysłuchać, kochani organizatorzy. Czekam na podpowiedzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-01-2007) arni :
Gdyby Soyka grał koncert tak jak wczesniej planowano 6 stycznia to nie stałbyś przed takim dylematem. Nahorny RuleZZZZZZZZZZZZ

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-01-2007) TCK :
coż, należy się zgodzić z tym co napisał arni, koncert Soyki miał się odbyć 6 stycznia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2007) ef :
a jeszcze grupa Mozarta w MFK ??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl