To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zaproszenie na "Mumio"   -   10/1/2007
Mościcka Fundacja Kultury serdecznie zaprasza do sali koncertowej w dniu 25 stycznia 2007 r. (czwartek) o godz. 18:00 na występ estradowy – kabaretowy grupy „MUMIO”. Tego kabaretu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ocierające się o granice absurdu skecze (a często granice te przekraczające) obiegły kraj w postaci serii reklam jednej sieci komórkowych. Spoty te otrzymały liczne nagrody. Grupa ma w dorobku także słynny film „Hi Way”.

Ogloszenie
>

„Mumio” to grupa teatralno-kabaretowa założona w 1995 r. w Katowicach. Zespół wykonuje autorskie przedstawienia w konwencji kabaretowej połączonej z bardzo ciekawą próbą poszukiwania własnego, bardzo indywidualnego miejsca na polskiej scenie kabaretowej . Popularność „Mumio” wzrosła w 2005 roku, po zaangażowaniu autorów w serię telewizyjnych reklam jednej z sieci telefonii komórkowej.
Skład zespołu to: Jadzia Basińska, Darek Basiński, Jacek Borusiński, Jarek Januszkiewicz.

Bilety w cenie 36 zł do nabycia w Mościckiej Fundacji Kultury, a rezerwacje przyjmowane są pod nr tel./ fax 014 633 46 21.

Jedno podwójne zaproszenie na występ MUMIO otrzyma inTARnauta, który nadeśle do nas ogłoszenie na adres redakcja@intarnet.pl z tytułem w temacie: MUMIO a w poczcie umieści też swoje imię, nazwisko i ewentualny kontakt telefoniczny. Czas nadsyłania zgłoszeń - do 24 stycznia (środa) do godziny 16:00 - zwycięzcę wylosujemy wieczorem i niezwłocznie poinformujemy go o wygranej i sposobie jej odebrania.

Sala Koncertowa MCK, ul. Traugutta 1, 25 stycznia g. 18:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 05:19:55
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html