Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieczory dla zakochanych   -   11/1/2007
Duszpasterstwo Akademickie „Tratwa” organizuje kolejną, 9. już edycję, „Wieczorów dla Zakochanych”. Jest to inicjatywa, którą zapoczątkowały małżeństwa wywodzące się z „Tratwy”. W Wieczorach mogą uczestniczyć pary, które w najbliższym czasie planują zawrzeć związek małżeński, bądź pragną się lepiej i pełniej poznać. Do tej pory z powyższej oferty skorzystało już ponad 100 par. Po zakończeniu spotkań uczestnicy mogą otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego.

Ogloszenie

Związane z „Tratwą” małżeństwa, odkrywając w swoim małżeńskim i rodzinnym życiu wielką potrzebę dialogu i komunikacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i przebaczeniu, pragną - wspólnie z kapłanem - swoim świadectwem i wiedzą podzielić się z młodymi, przygotowującymi się do ślubu. Korzystając także z doświadczeń ruchu „Spotkania Małżeńskie”, Duszpasterstwo Akademickie proponuje przeżycie dziewięciu cotygodniowych, wyjątkowych spotkań, które przedstawią podstawową i konieczną wiedzę na temat ludzkich uczuć, komunikacji i dialogu, z jednoczesnym wprowadzeniem w chrześcijańską wizję małżeństwa i rodziny, potwierdzoną świadectwem małżeństw i kapłana.
Spotkania rozpoczynają się w piątek, 2 lutego 2007r. , w ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego „Tratwa” (wejście od ul. bł. ks. R. Sitki) o godz. 18. 30. Ostatnie spotkanie planowane jest 30 marca. Konieczny jest jedynie wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 014/6317390. Liczba miejsc jest ograniczona.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(12-01-2007) M.Wietrzyk :
Miałem juz coś napisać - ale lepiej nie. :D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2007) lepiej tak :
i na szczęście!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2007) Szymon :
Szanowny Panie Redaktorze. Tratwa już od jakiegoś czasu odcina się od dzuszpasterstwa, mianując się stowarzyszeniem. A Pan z uporem duszpasterstwo i duszpasterstwo. Co za zacofanie z Pana strony. Proponuję Panu określenie "duszpaserstwo". Będzie w sam raz. Pa Mireczku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947