Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert kolęd u Filipinów   -   12/1/2007
Centrum Padewrewskiego zaprasza w najbliższą niedzielę (14 stycznia) na wyjątkowy wieczór kolędowy w wykonaniu Chopięcego Chóru Katedralnego PUERI CANTORES TARNOVIENSES pod dyrekcją Ks. Andrzeja Zająca i Ks. Grzegorza Piekarza. W programie koncertu „ Puer natus est nobis” znajdą się najpiękniejsze kolędy w opracowaniach na różne składy chóralne (m.in. chór kameralny, chór męski, chór mieszany). Koncert rozpocznie się o godz. 19:30 w Kościele XX Filipinów. Wstęp wolny.

Ogloszenie

Chór Pueri Cantores, to zespół z dwudziestopięcioletnią tradycją, posiadający na swoim koncie wiele nagród, wyjazdów zagranicznych oraz wydanych płyt, a także nagrania dla Polskiego Radia i Telewizji. Strona chóru: http://www.pct.diecezja.tarnow.pl/
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(15-01-2007) sorys :
byłem na tym koncercie i cóż moge powiedziec...ten chór z wieloletnią tradycja nieprzypomina juz tego chóru z przed lat.Widać że w mlodych śpiewakach brakuje chęci do spiewania i zaangażowania.Wydaje mi sie że czas swietności tego chóru juz minąl a szkoda ale pomimo tego życze im wszytskim jak najlepiej dużo zdrowia i cierpliwości dla dyrygentów tego chóru!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl