Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   MWSE z certyfikatem LCCI   -   02/2/2004
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie otrzymała zgodę Londyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej na uruchomienie pierwszego punktu egzaminacyjnego LCCI w Tarnowie. Osoby studiujące, uczestniczące w kursach języka angielskiego w MWSE, czy też, po prostu znające angielski będą mogły ubiegać się o certyfikat London Chamber of Commerce and Industry.

Ogloszenie

Liczne wnioski studentów, osób uczestniczących w kursach językowych oraz aktywność pracowników Studium Języków Obcych przy MWSE przyniosły upragniony efekt. Londyńska Izba Przemysłowo-Handlowa zdecydowała o przyznzniu MWSE prawa do egzaminowania osób legitymujących się znajomością języka angielskiego. Egzaminy EFB (English for Business) testują umiejętność komunikacji w języku angielskim na różnych poziomach zaawansowania.
Pierwsze egzaminy będą mogły się odbyć w salach MWSE już w marcu. Znajomość języka angielskiego staje się koniecznością dnia codziennego - mówi Renata Babuśka, kierownik Studium Języków Obcych MWSE. Pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę czy potencjalny pracownik umie posługiwać się językiem obcym. Posiadanie certyfikatu z całą pewnością zwiększa wiarygodność osoby podającej w swoim CV informację o znajomości angielskiego.
LCCI, z którą MWSE współpracuje od 1999 roku, jest instytucją istniejącą od ponad 100 lat. Aktualnie działa ponad 8000 Ośrodków Egzaminacyjnych w 86 krajach na całym świecie. Misją Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu jest służba międzynarodowej społeczności świata biznesu, szczególnie ludziom młodym, studentom, których kariery są jeszcze na etapie rozwoju. Kwalifikacje nadawane przez tą instytucję traktowane są jak międzynarodowy paszport ułatwiający młodym ludziom zdobycie zatrudnienia. Rada ds. Egzaminów LCCI (LCCI Examination Board) znajduje się w czołówce instytucji zajmujących się szkoleniem zawodowym na skalę światową.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(02-02-2004) fajniutka :
No wreszcie. To jednak żaden sukces tylko zmniejszenie dystansu do uciekajacego swiata cywilizowanego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-02-2004) Wolf :
Certyfikat jest juz dostepny od kilku miesiecy. Fajna rzecz - nie trzeba juz jeździc do Rzeszowa i czuc sie ze przyjechalo sie z hmm lepiej nic juz nie napisze ;-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-02-2004) bez sens :
zero osiągnięć ekonomicznych, wręcz przeciwnie wiele zarzuca się MWSE w związkui z niskim poziomem kształcenia, a ty jakis certyfikat języczny. To czego oni wreszcie uczą języków czy ekonomii ??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl