Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Skrzydlata szopka   -   19/1/2007
44. spotkanie z cyklu Na skrzydłach po drabinie - to oczekiwana przez wszystkich noworoczna szopka tarnowska. Powinna być wystawiona w noc sylwestrową, zostanie zaprezentowana jednak dopiero teraz - w niedzielę, 21 stycznia o godz. 15.30 w Restauracji Impresja, Rynek 12 .

Ogloszenie

Czym będzie "Skrzydlata" Noworoczna Szopka Tarnowska ?
Na pewno, zgodnie z tym kanonem literackim, bedzie ona podsumowaniem minionego roku, opowiada więc o wydarzeniach w Tarnowie powszechnie znanych. Nie zabraknie i postaci miejscowego establishmentu, kreujących te zdarzenia.
Autorzy i wykonawcy bazując na określonych stereotypach, oferują nie tylko możliwość pośmiania się z opisywanych sytuacji czy przywar, ale i odrobinę refleksji.
W niektórych fragmentach inscenizowana szopka nawiązuje do tej rysunkowej, zaprojektowanej i wydanej przez nasz portal.
Szopkę zrealizowano na podstawie pomysłu i tekstów: Krystyny Drozd, Piotra Filipa i naszego redakcyjnego kolegi - Mirosława Poświatowskiego.
W postaci wcielili się i zdarzenia kreują tarnowianie - nauczyciele, dziennikarze, młodzi pasjonaci sztuk teatralnych, pracownicy instytucji i urzędów, wymienieni powyżej a także Ewa Sosnowska, Marta i Tomek Tomasiewicz, Ryszard Żądło, Andrzej Szpunar, Ewa Kropiowska, Andrzej Król, Szymon Seremet, Łukasz Sztorc oraz Andrzej i Radek Jachym.
Zapowiada się bardzo ciekawe i bardzo wesołe "skrzydlate" spotkanie, na które raz jeszcze zapraszamy. Podczas spotkania nabyć będzie można kalendarze z inTARnetową Szopką Noworoczną.

Spotkanie 44. zorganizowano staraniem : Stowarzyszenia Na skrzydłach po drabinie, Restauracji Impresja, Tarnowskiej Fundacji Kultury przy finansowym wsparciu Wydziału Kultury Urzędu m.Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl