To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Minorowe święto   -   10/10/2003
Nerwowa atmosfera towarzyszy obchodom Dnia Nauczyciela w Tarnowie. Pomimo, że Święto Edukacji Narodowej przypada za kilka dni już dzisiaj w mieście najbardziej zasłużonym pedagogom wręczono wyróżnienia. Pomimo miłych gestów nauczyciele nie są zadowoleni z obecnej sytuacji.

Ogloszenie
>

W związku z prezydenckimi planami oszczędności na oświacie zapowiadają pikietę – mówi szefowa nauczycielskiej Solidarności Halina Musiał. Obecna na uroczystości kurator Elżbieta Lęcznarowicz zapewniła jednak, że pieniądze będą wypłacone, a prezydent odstąpi od swoich pomysłów. Nagrodzono jednak nie tylko nauczycieli. Stypendia ministerialne odebrało też stu najlepszych uczniów regionu. Warto podkreślić , że przez cały rok szkolny otrzymywać będą po około 250 złotych miesięcznie. Młodzi zdolni byli szczęśliwi podwójnie gdyż wyróżnienia trafiły do tylko jednego ucznia z każdej szkoły. Uroczystość, w której wzięło udział kilkuset pedagogów, uczniów i rodziców odbyła się w delegaturze Urzędu Wojewódzkiego.
fot. MP/Okay
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:45:04
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html