Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ostatnie zaproszenie na Turnaua !   -   26/1/2007
Co prawda biletów już dawno nie ma, ale dla inTARnautów mamy ostatnie zaproszenie na niedzielny koncert Grzegorza Turnaua w Tarnowskim Teatrze o godzinie 20:00. Koncert promował będzie nową płytę „Historia pewnej podróży” z piosenkami Marka Grechuty.

Ogloszenie

Turnau podzieli się z publicznością swą fascynacją twórczością Marka Grechuty – przedstawiając jednocześnie własną interpretację klasycznych, a także mniej znanych utworów tego artysty.
„Historia pewnej podróży”, płyta, z której piosenki Grzegorz Turnau wykona w Tarnowie została pokryta platyną w ciągu zaledwie kilku tygodni od daty jej premiery i jest jedną z najchętniej słuchanych produkcji tego artysty.
Koncert Grzegorza Turnaua w całości poświęcony będzie Markowi Grechucie. Publiczność będzie mogła wysłuchać nowych, często zaskakujących interpretacji klasycznych piosenek Grechuty takich, jak Korowód, Motorek, Wędrówka, Zadymka, czy Gdziekolwiek. Wyjątkowy wieczór w Kinie „Marzenie” uzupełnią mniej znane utwory niedawno zmarłego artysty, jak: Skąd przychodzimy, Lanckorona i Nie wiem o trawie. Piosenki Grechuty opatrzone zostały "turnauowskim brzmieniem" i w większości eksponują motyw wędrówki oraz podróży jako metafory ludzkiego losu.
Grzegorz Turnau wystąpi wraz z towarzyszącymi mu muzykami: Jacek Królik – gitary, Robert Kubiszyn – gitara basowa, Sławomir Berny – instrumenty perkusyjne, Leszek Szczerba – saksofony, Michał Jurkiewicz – keyboard, altówka.

UWAGA ! Ostatnie podwójne zaproszenie na koncert otrzyma osoba, która do soboty 27 stycznia, do godziny 12:00 wyśle do naszej redakcji: redakcja@intarnet.pl e-maila zatytułowanego (w temacie wiadomości) TURNAU, w liście zawrze swoje imie i nazwisko i ewent. kontakt telefoniczny a potem będzie miała dużo szczęscia w naszym redakcyjnym losowaniu. Szczęśliwcę poinformujemy o wygranej i sposobie jej odebrania drogą elektroniczną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl