Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Maria Sadowska w "Marzeniu"   -   27/1/2007
Tarnowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert Marii Sadowskiej promujący jej najnowszą płytę „Tribute to Komeda”. Do końca stycznia bilety na ten koncert zakupić można w niższej cenie tylko 15 złotych ! Koncert odbędzie się 18 lutego w kinie „Marzenie” o godz. 20.00.

Ogloszenie
>

Maria Sadowska to artystka, której początki kariery sięgają dziecięcego programu telewizyjnego „Tęczowy Music Box”, czy „Co jest grane”. Mając 14 lat wydała pierwszą płytę. Marysia Sadowska, jako jedyna polska wokalistka może pochwalić się wydaniem 2 płyt w Japonii.
W 2004 roku ukazała się jej pierwsza „dorosła” płyta, z której popłynął przebój „Chcemy tylko tańczyć”. W połowie ubiegłego roku, światło dzienne ujrzała nowa płyta Marii Sadowskiej „Tribute to Komeda”, która powstała w wyniku inspiracji muzyką jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów Krzysztofa Komedy, autora między innymi muzyki do filmów Romana Polańskiego i Andrzeja Wajdy.
Drugą miłością Marysi jest film, wyreżyserowała teledyski dla m.in. Krzysztofa Kiljańskiego, Marcina Rozynka, a także trzy klipy do swoich piosenek.
Płytę „Tribute to Komeda” promował utwór „Kiedy nie ma miłości” zdobywając szczyty list przebojów na antenach czołowych polskich rozgłośniach radiowych Podczas tarnowskiego koncertu Maria Sadowska zaprezentuje materiał z najnowszej płyty, a także najpiękniejsze utwory z poprzednich krążków.

Od 1 lutego bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy) do nabycia: Biuro Obsługi TCK- Tarnów, Rynek 5 oraz Kino „Marzenie”- Tarnów, ul. Staszica 4.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl