To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieczór z LJB   -   31/1/2007
Pełen ognia, choć "wiekowy" już zespół Leliwa Jazz Band jest spadkobiercom istniejącego w latach osiemdziesiątych zespołu Ragtime Kapela. Tarnowska grupa ma na koncie kilka znaczących w świecie jazzu nagród i wyróżnień – m.in. pierwsze miejsce w II Konkursie Jazzu Tradycyjnego im. Bogdana Styczyńskiego w Warszawie, a w roku 2005 prestiżowa nagroda na XXXV Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” w Iławie. LJB wystąpi 1 lutego o godzinie 20:00 w ramach cyklu „Jazzowych czwartków” w restauracji Bombay Music.

Ogloszenie

Leliwa Jazz Band, założona przez Edwarda Wnęka (banjo) z powodzeniem koncertuje na wielu festiwalach i imprezach jazzowych, takich jak Baszta Jazz Festiwal w Czchowie nad Dunajcem czy „Zaduszki Jazzowe” w Krakowie, które są najstarszym festiwalem jazzowym w Europie i drugim na świecie, a koncertach zawsze udział bierze śmietanka światowego jazzu. Leliwa Jazz Band jest jak wino - czym starsze, tym lepsze.
Restauracja Bombay Music, ul. Krakowska 11a, 1 luty godz. 20:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:46:29
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html