Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Szachowanie Echa Szychem   -   11/10/2003
"Echo Tarnowa" ma nowego redaktora naczelnego. Pawła Piszczka, który pozostał w zespole redakcyjnym gazety, zastąpił Zygmunt Szych. Nowy szef redakcji "Echa", reaktywowanego w lecie i zdającego się przeżywać "drugą młodość", jest postacią znaną tarnowskim czytelnikom bardzo dobrze.

Ogloszenie

Redaktor Szych był m.in. wieloletnim szefem tarnowskiego oddziału "Gazety Krakowskiej" i redaktorem naczelnym "Gazety Tarnowskiej" - codziennej, lokalnej wkładki do tego tytułu, która to (wkładka) ukazuje się od początku lat 90. Codzienną lekturę lokalnej prasy wielu Tarnowian rozpoczynało właśnie od jego krótkich, celnych, często kąśliwych felietonów zatytułowanych "Szachowanie Szychem". Cykl ten jest już kontynuowany ! Tym razem co tydzień, w "Echu Tarnowa".

Przypomnijmy, że "Echo" , które nagle zniknęło wiosną z kiosków, wróciło latem w zmienionej szacie graficznej, kolorowe , szyte, w całości wydawane na kredowym papierze, edytorsko bardziej przypominające więc ogólnopolskie tygodniki niż gazetę regionalną. Na takie radykalne zmiany i ekspansywny marketing postawił nowy właściciel pisma ECHO TARNOWA Sp. z o.o. , której prezesem jest Mieczysław Kasztelaniec. Najbardziej spektakularną akcją , jaką przeprowadziło "Echo" w ostatnich tygodniach była - nie mająca sobie równych w skali kraju - wrześniowa akcja fotografowania wszystkich (sic!) tarnowskich szkół (uczniowie, pedagodzy) na tle tarnowskiego Ratusza. "Panorama szkół", bo o niej mowa, ściągnęła na Rynek i w kadrze aż 27 tysięcy osób, które teraz z niecierpliwoscią czekają na ukazanie się specjalnych wkładek z wielkogabarytowymi fotografiami swoich szkół w tygodniku. A cykl tych publikacji rusza już za tydzień !
Dowodem na to, że to zapewne nie koniec pomysłów redakcyjno-marketingowych gazety jest powołanie w spółce specjalnej komórki marketingowej, którą zarządzać ma Wiesław Szczupak.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
patrzacy inaczej :
uuuu bida... szkoda Echa...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W.Popiela :
Marketingowo pieknie. Ciekawe, czy Temi odpowie fotorafowaniem KAZDEGO tarnowianina. I zamieszczaniem w kolejnych numerach tygodnika. Kto by nie chcial byc w gazecie... Swego czasu Echo blyskalo norodkom w oczy, by od dziecka przyzwyczajaly sie do blasku lamp. A ze kazda konkurencja jest ze wszech miar wskazana dla czytelnikow wiec obydwu pismom wszystkiego najlepszego! W niedalekiej Bochni jest bodaj 3 miesieczniki, Moja Bochnia i 2 inne. I zyj±.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


echofan :
Powyzsze uwagi to zwykłe czepianie się. Wydawca ma absolutne prawo do takich zmian, a Szczupak został zatrudniony głównie ze względu na znajomości, bo to cenna przywara. Pomysły też się przydadzą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


Kara¶ :
Niejaki pan Sz. popisal sie juz swoja wiedz± w TP SA. Znany był ze swoich promocji i mix-marketingu,. Tylko branze mu sie mylily z przemyslem spirytusowym....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947