To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Szachowanie Echa Szychem   -   11/10/2003
"Echo Tarnowa" ma nowego redaktora naczelnego. Pawła Piszczka, który pozostał w zespole redakcyjnym gazety, zastąpił Zygmunt Szych. Nowy szef redakcji "Echa", reaktywowanego w lecie i zdającego się przeżywać "drugą młodość", jest postacią znaną tarnowskim czytelnikom bardzo dobrze.

Ogloszenie
>

Redaktor Szych był m.in. wieloletnim szefem tarnowskiego oddziału "Gazety Krakowskiej" i redaktorem naczelnym "Gazety Tarnowskiej" - codziennej, lokalnej wkładki do tego tytułu, która to (wkładka) ukazuje się od początku lat 90. Codzienną lekturę lokalnej prasy wielu Tarnowian rozpoczynało właśnie od jego krótkich, celnych, często kąśliwych felietonów zatytułowanych "Szachowanie Szychem". Cykl ten jest już kontynuowany ! Tym razem co tydzień, w "Echu Tarnowa".

Przypomnijmy, że "Echo" , które nagle zniknęło wiosną z kiosków, wróciło latem w zmienionej szacie graficznej, kolorowe , szyte, w całości wydawane na kredowym papierze, edytorsko bardziej przypominające więc ogólnopolskie tygodniki niż gazetę regionalną. Na takie radykalne zmiany i ekspansywny marketing postawił nowy właściciel pisma ECHO TARNOWA Sp. z o.o. , której prezesem jest Mieczysław Kasztelaniec. Najbardziej spektakularną akcją , jaką przeprowadziło "Echo" w ostatnich tygodniach była - nie mająca sobie równych w skali kraju - wrześniowa akcja fotografowania wszystkich (sic!) tarnowskich szkół (uczniowie, pedagodzy) na tle tarnowskiego Ratusza. "Panorama szkół", bo o niej mowa, ściągnęła na Rynek i w kadrze aż 27 tysięcy osób, które teraz z niecierpliwoscią czekają na ukazanie się specjalnych wkładek z wielkogabarytowymi fotografiami swoich szkół w tygodniku. A cykl tych publikacji rusza już za tydzień !
Dowodem na to, że to zapewne nie koniec pomysłów redakcyjno-marketingowych gazety jest powołanie w spółce specjalnej komórki marketingowej, którą zarządzać ma Wiesław Szczupak.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:45:44
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html