To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pieniądze dla niepełnosprawnych   -   07/2/2007
W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie są już wnioski, które należy wypełnić starając się o dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Można dostać pieniądze na zakup i montaż oprzyrządowania ułatwiającemu inwalidzie prowadzenie samochodu, zakup sprzętu komputerowego oraz kupno wózka elektrycznego. Wnioski w PCPR mogą otrzymać jedynie mieszkańcy powiatu, nie zaś miasta Tarnowa.

Ogloszenie

-W ubiegłym roku wnioski zabrało od nas ponad 100 mieszkańców. Najczęściej starali się o dotację na zakup komputera. Mogą to zrobić osoby z brakiem lub niedowładem obu kończyn górnych. Były także wnioski o przyznanie pieniędzy na zakup wózka elektrycznego, rzadziej o przystosowanie pojazdu dla osoby niepełnosprawnej – mówi Wiesława Iwaniec, dyrektor PCPR w Tarnowie. Druk, który trzeba wypełnić w tym roku nie różni się praktycznie od tego z lat poprzednich, a jego uzupełnienie nie powinno stanowić większego problemu.
Formularze wniosków można otrzymać w Powiatowym Centrum mieszczącym się przy ul. Narutowicza 38 w Tarnowie, ale składać je trzeba w siedzibie małopolskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przy al. 29 Listopada 130 w Krakowie. Tam też można pytać o szczegóły dotyczące przyznawanych dotacji – osobiście bądź telefonując pod numer: 0-12 415 91 19; 0-12 415 86 35.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:27:38
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html