Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TRCKiOT
  
   W biegu po ... kiełbasę, nalewkę grzybową i miodzik   -   05/2/2004
W najbliższą sobotę czekają nas w Tuchowie nie lada atrakcje. Organizatorzy imprezy "Zima w biegu" : tuchowski magistrat, Urząd Marszałkowski w Krakowie, Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki oraz Radio Kraków zapraszają do sportowej zabawy a także na "Festiwal kiełbasy" i na kosztowanie słynnych tuchowskich miodów oraz nalewki grzybowej. Akcja "Zima w biegu" ma udowodnić, że zimowy weekendowy wypoczynek warto zaplanować z dala od dużych kurortów. Kolejny dowód nazywa się Tuchów.

Ogloszenie

Zima na razie nas opuściła (może została w tyle?), ale my biegu nie zwalniamy. W najbliższą sobotę od 11.00 wielkie i małe bieganie na Rynku w Tuchowie. Prawdopodobnie bez śniegu, bez nart, ale również bez... zadyszki. Będzie coś dla ducha: muzyka i śpiew i coś dla ciała: kiełbasa, nalewka grzybowa i miód z tuchowksich gospodarstw. Tuchów od dawna słynie z wyrobu kiełbasy o niepowtarzalnym smaku, dlatego nasze zimowe bieganie połączymy tym razem z "Festiwalem kiełbasy". Oprócz tradycyjnego biegu wokół tuchowskiego Ratusza o puchar Radia Kraków będzie między innymi "bieg z kiełbasą", turniej szybkiego krojenia kiełbasy i konkurs na najcieńszy plasterek. Nie mniej słynny od kiełbasy jest miód z tuchowskich pasiek. W czasie sobotnich biegów poleje się strumieniami. Będzie też specjalna nalewka grzybowa, jako że właśnie w tych okolicach znaleziono swego czasu ponoć największego grzyba na świecie. Bez względu na pogodę gwarantujemy miłą zabawę na swieżym powietrzu. Do rywalizacji mają przystąpić między innymi gospodynie z najlepszych w okolicy gospodarstw agroturystycznych. Będzie więc okazja na miejscu dowiedzieć się gdzie najlepiej wypocząć i najsmaczniej zjeść.
Początek zabawy od godziny 11.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(06-02-2004) goguś :bogus.g@interia.pl 
tuchow.to jest to!!! tak trzymac ,,dobra robota'' i ot chodzi!!! niech zyje staroasta w!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-02-2004) edek :
Tak tylko starosta do tej imprezy nic nie ma. Ciekawi mnie ile ona kosztowało zczego co wiem to nie amło koło 6 tys złotych a gdzie piniędze na szkoły

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl