Decydowały gole samobójcze   -   13/2/2007
Kolejną serię spotkań sparingowych rozegrały piłkarskie zespoły z nszego regionu. W najciekawszych pojedynkach Puszcza Niepołomice pokonał Okocimskiego natomiast Polan zwyciężył Tuchovię.

>

Spotkanie Puszczy z Okocimskiem było małym rewanżem za niedawny baraż, którego stawką był III – ligowy awans. W meczu, w którym nie brakowało walki lepszy okazał się zespół Niepołomic zwyciężając Okocimskiego 2:1. Jedyną bramkę dla “Piwoszy” zdobył Wojciech Kobylski, który testowany jest przez trenera Kordelę. Warto dodać, że druga bramka dla Puszczy również była autorstwa gracza z Brzeska. Samobójcze trafienie zaliczył Policht.
W spotkaniu dwóch czwartoligowców, których wiosną czeka trudna walka o utrzymanie ligowe bytu Polan pokonał Tuchovię w stosunku 2:1. Zespół z Tuchowa prowadzenie zdobył już na początku spotkania, po strzale Gierałta. W 62 minucie do wyrównania doprowadził Hołda, a zwycięstwo ekipie Polanu zapewnił samobójczym strzałem Różycki.
Warty zaznaczenia jest powrót do bramki Tuchovii, po prawie trzyletniej przerwie, Dawida Żydowskiego. Był to bardzo udany powrót, ponieważ Żydowski w kilku sytuacjach bronił kapitalnie.

Date        : Sat, April 20, 2024 06:07:39
IP          : 3.141.200.180