Remis szczypiornistów. Majorek ratownikiem   -   26/2/2007
Szczyporniści tarnowskiej Unii przerwali fatalną passę meczów bez zdobyczy punktowej. Po ośmiu porażkach z rzędu tym razem “Jaskółki” zremisowały z rezerwami Vive Kielce.

>

Unia Tarnów – Vive II Kielce 30:30
Punkty dla Unii : Zaucha 8, Grzesik 6, Ogarek 5, Niedojadło i Greczyński po 4 oraz Pawluś 3

Po wyrównanym początku spotkania z czasem zarysowała się przewaga tarnowian, którzy na przerwę schodzili z 5 – punktową przewagą. Po przerwie jednak zespół z Kielc zabrał sie do odrabiania strat, co w pełni udało się mu w 53 minucie spotkania. Poźniej jednak ponownie lepiej zaczęła grać Unia, która na dwie minuty przed końcem prowadziła 2 bramkami. Końcówka meczu należała jednak do gości, którzy ponownie doprowadzili do remisu. Warto jednak dodać, że w końcówce przez moment po decyzjach sędziów na parkiecie walczyło tylko trzech zawodników z Tarnowa.
W ubiegłym tygodniu z pomocą tarnowskiemu szczypiorniakowi przyszedł Stanisław Majorek. Legenda polskiego szczypiorniaka będzie pełnił funkcję trenera koordynatora. Majorek będzie pomagał w prowadzeniu drużyny obecnemu szkoleniowcowi Franciszkowi Gąsiorowi.

Date        : Wed, April 24, 2024 11:55:39
IP          : 3.135.183.187