To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pieniądze z PFRON – ostatnie dni   -   27/2/2007
Przypominamy – tylko do końca lutego osoby niepełnosprawne mogą złożyć wniosek o pieniądze z programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na przystosowanie samochodu, zakup komputera, elektrycznego wózka inwalidzkiego czy rehabilitację. Natomiast 15 marca mija termin na składanie wniosków z programu „Homer” – na zakup komputera dla niedowidzących i niewidomych.

Ogloszenie

-W magistracie już kilkadziesiąt osób pobrało wnioski. Do tej pory czas na składanie dokumentów był dłuższy, teraz trzeba się pośpieszyć, bo Fundusz skrócił termin - mówi Andrzej Pinc z Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej UMT.
Wśród różnych programów znajduje się „Student” - tu pieniądze można otrzymać m.in. na czesne, opłacenie przejazdów do szkoły, zakup podręczników. Maksymalna kwota na semestr to 4 tysiące złotych. Z kolei prawie 18 tysięcy złotych na komputer można dostać korzystając z programu „Pegaz”. Wnioski przyjmuje do końca lutego małopolski oddział PFRON-u (al. 29 listopada 130). Natomiast 15 marca mija termin na składanie wniosków w ramach programu „Homer” na zakup komputera dla niedowidzących i niewidomych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:52:48
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html