To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   "Testosteron" na ekranie   -   02/3/2007
Na ekrany kin wchodzi dziś film, będący przeniesieniem niezwykle popularnego spektaklu teatralnego, który m.in. kilka lat temu otrzymał w Tarnowie Grand Prix Festiwalu Komedii TALIA. Mowa o słynnym "Testosteronie", który tłumaczy widzom dlaczego mężczyźni pochodzą z Marsa. Dystrybutor filmu twierdzi jednak, że ta komedia powstała specjalnie z myślą o ... kobietach! Stąd jej premiera przed 8 marca. W Tarnowie premierowe pokazy filmu - w kinie Millennium.

Ogloszenie

Ślub Kornela, popularnego dzięki telewizji młodego pracownika naukowego z rozchwytywaną piosenkarką Alicją, ma być atrakcją towarzyską Warszawy. W sali restauracyjnej trwają właśnie ostatnie przygotowania do wesela. Jednak tuż przed przybyciem pary młodej trzej ubrani na czarno mężczyźni - Stavros, Fistach i Robal - wciągają do sali pobitego chłopaka - Sebastiana Tretyna i barykadują się. Terroryści? Wojna gangów? A może policjanci z niekonwencjonalnym podejściem do prawa?... Rzeczywistość jest znacznie dziwniejsza.
Okazuje się, że ślub się nie odbył, bo panna młoda uciekła sprzed ołtarza. Impreza zamienia się w zwariowany ciąg bójek, dyskusji i zaskakujących odkryć na temat związków damsko-męskich. "Czego naprawdę pragną kobiety? Czego pragną mężczyźni? I co steruje miłością: rozum, uczucia, a może biologia?" - na te pytania próbuje odpowiedzieć film w reżyserii Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego. Jak zapowiadają autorzy, produkcja będzie "wędrówką po najgłębszych zakamarkach męskiej duszy".
A na ekranie siedmiu wspaniałych aktorów: Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Maciej Stuhr, Krzysztof Stelmaszyk, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak i Tomasz Kot. To dopiero będzie wykład!

Konecki, Madejski i Saramonowicz dali się już poznać wcześniej jako specjaliści od komedii. Ich pierwszy film "Pół serio" - o perypetiach debiutantów usiłujących nakręcić film - dostał najwięcej nagród na festiwalu w Gdyni w 2000 roku. Kolejna komedia "Ciało" - o karkołomnych próbach pozbycia się kłopotliwych zwłok - była wielkim hitem frekwencyjnym, dostała też Złotą Kaczkę na najlepszy film 2003 roku.

"Testosteron" - historia wesela po ślubie, z którego uciekła panna młoda - to z kolei ogromny sukces teatralny, potwierdzony tłumami widzów w każdym teatrze, gdzie został wystawiony. Od czasów prapremiery (w 2002 roku w warszawskim teatrze Montownia) obejrzało go w stolicy blisko 100 tys. widzów. Podobna sytuacja ma miejsce w teatrach w Krakowie, Łodzi, Jeleniej Górze, Bielsku-Białej i Nitrze na Słowacji…


Premiera : 02.03.2007
Polska, 2007
komedia, 123 min.
reżyseria: Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz
scenariusz: Andrzej Saramonowicz
muzyka: Stanisław Syrewicz
obsada: Piotr Adamczyk jako Kornel, pan młody, Krzysztof Stelmaszyk jako Stavros, ojciec pana młodego, Borys Szyc jako Tytus, kelner, Tomasz Kot jako Robal, przyjaciel pana młodego, Maciej Stuhr jako Tretyn, copyrighter, Cezary Kosiński jako Janis, brat pana młodego, Tomasz Karolak jako Fistach, gitarzysta.
Więcej informacji: kliknij tutaj

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 09:46:39
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html