To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenia na koncert „Indios Bravos”   -   02/3/2007
Klub Muzyczny "Meduza" w Dębicy zaprasza na występ zespołu „Indios Bravos”, który należy do ścisłej czołówki polskich zespołów grających muzykę reggae. Założycielem i liderem zespołu jest Piotr Banach, były członek grupy „Hey”. Dla inTARnautów mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert.

Ogloszenie
>

Zaproszenie otrzyma osoba, którą wylosujemy w piątek 9 marca przed południem. Do tego czasu na nasz adres: redakcja@intarnet.pl można nadsyłać zgłoszenia z tematem wiadomości INDIOS BRAVOS a w środku wiadomości zawierajacym dane kontaktowe - imie, nazwisko + nr. tel. kontaktowego.

Koncert „Indios Bravos”
10 marca; godz. 20:00
Klub Muzyczny „Meduza” w Dębicy
ul. Sportowa 28

Indios Bravos - założona w 1996 roku polska grupa muzyczna grająca reggae. Założycielem i liderem zespołu jest założyciel i były członek znanej grupy Hey gitarzysta Piotr Banach, wokalistą zaś Piotr Gutkowski . Wokalistę czasem wspierają również Magda Ciećka i Paweł Gawroński (obecnie również menadżer zespołu). W 1999 roku ukazała się pierwsza półoficjalna płyta zespołu - Part One (duża w tym zasługa Kuby Wojewódzkiego, który zajął się produkcją albumu, gościnnie zagrał również na perkusji), jej nakład szybko został wyczerpany. W 2002 roku ukazała się pierwsza w pełni oficjalna płyta zespołu - Mental Revolution, przyniosła ona takie przeboje jak piosenki Pom pom, Tak to tak czy Sign. Płyta ta, podobnie jak wydana w 2006 reedycja - Mental Revolution (extended version) ugruntowała pozycję Indios Bravos na polskiej scenie reggae. W 2006 roku zespół wystapił na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, jego występ został bardzo ciepło przyjęty przez fanów.

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 07:43:40
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html