Sparingowe zmagania   -   02/3/2007
Kolejną serię spotkań sparingowych rozegrały piłkarskie zespoły z naszego regionu. Po serii zwycięstw tym razem z boiska pokonani schodzili piłkarze Okocimskiego. Dobre spotkanie przeciw Glinikowi rozegrała jedenastka Tuchovii, natomiast “Jaskółki” zremisowały z Bruk-Betem Nieciecza.

>

W meczu dwóch trzecioligowców lepszy okazał się zespół Wisłoki, który pokonał Okocimskiego Brzesko 4:2. Prowadzenie w tym spotkaniu zdobył zespół “Piwoszy” w 19 minucie po strzale Matrasa, później jednak na boisku dominował zespół z Dębicy czego efektem była zdobycz trzech bramek. Wprawdzie Okocimski w 72 minucie meczu zdobył drugiego gola (bramka Pociechy) ale ostatnie słowo ponownie należało do Wisłoki, która tuż przed zakończeniem meczu zdobyła czwartego gola.
Kolejny raz swój duży potencjał piłkarski udowodnił zespół Bruk-Betu Nieciecza, który w meczach sparingowych walczy jak równy z równym z ekipami z wyższych klas rozgrywkowych. Tym razem ekipy z Niecieczy nie zdołał pokonać zespół tarnowskiej Unii. Już w 7 minucie meczu V – ligowiec zdobył prowadzenie po strzale Kozaka. “Jaskółki” zdołały jednak w tym meczu wywalczyć remis, który dla tarnowiam uratował w 41 minucie Żaba.
Z postawy swojego zespołu mogą być zadowoleni kibice Tuchovii, która dość pewnie 2:0 pokonał ekipę Glinika Gorlice. Kolejny raz w meczu sparingowym trafił bardzo skuteczny Gierałt natomiast wynik meczu ustalił Ropski w 65 minucie.

Date        : Tue, March 19, 2024 05:45:25
IP          : 54.235.6.60