To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenie na Gaelforce Dance !   -   02/3/2007
Na tournee w naszym kraju ponownie przebywa zespół taneczno- muzyczny GAELFORCE DANCE ze swoim fenomenalnym spektaklem. Nazywany przez znawców "ferrari tańca irlandzkiego", spektakl powraca na życzenie publiczności. Trasa 2007 składa się z 22 przedstawień w 14 miastach w całej Polsce. Od naszej redakcji możesz otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na to niezwykłe widowisko! Zostanie ono rozlosowane wśród uczestników warsztatów tańca irlandzkiego, jakie odbędą się w III LO (12-13 marca).

Ogloszenie

To nie jest zwykły występ irlandzkiego tańca, to musical, balet i sztuka w jednym. Przedstawienie pulsuje energią i trzyma w napięciu. To historia dwóch braci. Historia ich miłości do tej samej kobiety, pasji, zazdrości, tragedii i wreszcie triumfu, zatańczona po irlandzku. Muzyka GaelforceDance jest grana na żywo i czerpie w pełni z irlandzkiej tradycji, zapożycza też z rytmów afrykańskich, jazzu, muzyki klasycznej i popu.
Mistrzowska grupa 30 tancerzy, stepujących z wdziękiem w jednym rytmie. Gwiazda musicalu Peter Corry, znany z londyńskich przedstawień pt:"Nędznicy". Skrzypaczka polskiego pochodzenia Ella Haluk. Muzyka renomowanego irlandzkiego reżysera i kompozytora Colm O'Foghlu, który między innymi produkował muzykę Enya. To tylko kilka atutów tego majstersztyku. Żaden miłośnik sceny, tańca czy musicalu nie może tego przegapić. Gaelforce Dance wystąpi m.in. 7 i 8 marca w Krakowie, 9 marca we Wrocławiu, 20 marca w Katowicach a 21 marca w Kielcach. Bilety na widowisko można kupić w sieci Empik, Media Markt, Saturn, traffic a także przez internet: www.ebilet.pl i www.ticketpro.pl.


Jak można otrzymać zaproszenie na spektakl ?
Podwójne bezpłatne zaproszenie na spektakl Gaelforce Dance, który odbędzie się 20 marca w hali katowickiego "Spodka" otrzyma od redakcji portalu inTARnet.pl(dzięki uprzejmości organizatora trasy koncertowej GD - Agencji AMOEBA) jeden z uczestników warsztatów tańca irlandzkiego, jakie podczas "Dni Irlandzkich w Tarnowie" zaplanowano w III Liceum Ogólnokształacącym. Zapisy na dwudniowe warsztaty prowadzi Biuro Obsługi Klienta Tarnowskiego Centrum Kultury - Rynek 5. Ilość miejsc ograniczona ! Szczegóły dotyczące warsztatów i program Dni Irlandzkich w Tarnowie znajdziecie: TUTAJ.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:24:56
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html