To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Nareszcie zaczęto remont na drodze do Koniecznej   -   11/10/2003
Droga prowadząca z Tarnowa do Tuchowa zaczyna wyglądać jak trasa z prawdziwego zdarzenia. Cały miniony tydzień, w każdym razie, drogowcy spędzili tuż za granicą miasta, kładąc nowy asfalt na odcinku prowadzącym przez Tarnowiec i dalej w stronę Tuchowa.

Ogloszenie

Wiązały się z tym oczywiście utrudnienia w ruchu, a w czasie gdy nowa nawierzchnia była kładziona - odbywał się on tylko jednym pasem jezdni. Obecnie dwie warstwy nowej nawierzchni na tym odcinku zostały już położone, choć drogowcy nie zakończyli jeszcze prac. Będą musieli chociażby wymalować jeszcze poziome oznakowanie jezdni.
Jest to zapowiadany jeszcze w ubiegłym roku początek prac drogowych na trasie prowadzącej w stronę przejścia granicznego w Koniecznej. Są one wykonywane w ramach przyznanych na ten cel pieniędzy z kontraktu wojewódzkiego. Modernizacja trasy w stronę Koniecznej rozpoczęła się właśnie od strony Tarnowca.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 19:34:18
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html