To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Świetlica za darmo   -   06/3/2007
Dogoterapia, czyli zajęcia z psami, muzykoterapia, arteterapia - terapia przez sztukę, a także zajęcia z psychologiem, rehabilitantem i logopedą – taką bogatą ofertę posiada Aktywna Świetlica Terapeutyczna dla dzieci i młodzieży upośledzonych umysłowo. Placówka Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro” i Fundacji PZU działa przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie. Są jeszcze wolne miejsca.

Ogloszenie

Bezpłatne zajęcia są prowadzone w każdy wtorek i czwartek w godz. od 16.00 do 19.00. Z dziećmi i młodzieżą pracują doświadczeni terapeuci zajęciowi, a także muzykoterapeuta, plastyk, logopeda i rehabilitant – w tym samym czasie rodzice w osobnej sali mogą skorzystać z bezpłatnej terapii psychologicznej; istnieje możliwość indywidualnej rozmowy z psychologiem. Każdego dnia przygotowywany jest poczęstunek. Na wiosnę świetlica ma w planach wspólny grill, wyjścia do kina, muzeów i kawiarni. Odbędzie się też wycieczka do Ciężkowic i Kąśnej Dolnej.

Świetlicę uruchomiono dzięki dotacji Fundacji PZU. Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” wygrało konkurs na ten projekt i otrzymało 30 tys. zł na jego realizację. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc - nie są wymagane żadne skierowania. Zapisy są prowadzone pod numerem telefonu: 014 627 35 03.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 25, 2022 16:25:19
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html