To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zaproszenia na Dni Irlandzkie !   -   07/3/2007
Już w najbliższą niedzielę 11 marca w Tarnowie rusza druga edycja "Dni Irlandzkich", które organizują podobnie jak rok temu : III Liceum Ogólnokształcące oraz Tarnowskie Centrum Kultury. W trakcie imprezy zaplanowano m.in. warsztaty tańca irlandzkiego, wernisaż fotografii, z Zielonej Wyspy, seans filmowy oraz dwa koncerty. Ci inTARnauci, którzy chcą wziąć udział w tych dwóch ostatnich muzycznych wydarzeniach, mogą otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenia na koncert zespołów Duan i Danar !

Ogloszenie
>

Aby je otrzymać trzeba odpowiedzieć na pytanie: jaki instrument muzyczny znajduje się w godle Irlandii ? a potem mieć trochę szczęścia w losowaniach, z których pierwsze rozstrzygniemy już w piątek 9 marca a drugie tydzień później 16 marca (oba losowania ok. godziny 14:30). Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres: redakcja@intarnet.pl z tytułem w temacie wiadomości: EIRE a w treści poczty nie zapomnieć jeszcze o podpisaniu się i podaniu nr tel. kontaktowego. Zwycięzców o wygranej poinformujemy niezwłocznie po dokonaniu losowania drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Szczegóły dotyczące Dni Irlandzkich w Tarnowie : czytaj tutaj (kliknij).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 09:14:01
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html