Kolejne sparingi ligowców   -   08/3/2007
Przygotowania naszych zespołów piłkarskich przed inauguracją rundy wiosennej wchodzą w decydującą fazę. Z dużą ciekawością śledzimy postawę naszych ligowców w meczach sparingowych , nie ma bowiem lepszego narzędzia pomiaru ich formy w obliczu ruszających zmagań o ligowe punkty. Dwa spotkania sparingowe rozegrał zespół Okocimskiego. Coraz lepiej radzą sobie piłkarze tarnowskiej Unii. Sparingowe spotkanie wygrali również piłkarze Tuchovii.

W pierwszym spotkaniu towarzyskim piłkarze Okocimskiego nie sprostali II- ligowej Kmicie Zabierzów. Podopieczni trenera Kordeli korzystny wynik potrafili utrzymać tylko do przerwy. Po zmianie stron Kmita trafiała do bramki rywala czterokrotnie. Jedynego gola dla „Piwoszy” zdobył Policht. O wiele lepiej Okocimski zaprezentował się w drugiej grze kontrolnej w której pokonał zespół Igloopolu 2:0. Wynik spotkania już do przerwy ustalili Imiołek oraz Matras.
Pewne zwycięstwo nad ligowym rywalem - Polanem odniósł zespół tarnowskiej Unii. Pierwszą bramkę dla tarnowian zdobył Witek natomiast wynik spotkanie ustalił Pawlak. W zespole Unii zaprezentował się zawodnik ze słowackiego FC Humenne Tomas Svigar i otrzymał pozytywną ocenę od trenera „Jaskółek”.
Swoje spotkanie wygrał również zespół Tuchovii, która dość pewnie zwyciężyła jedenastkę Wolanii Wola Rzędzińska 3:1. Wprawdzie zespół Wolanii zdobył prowadzenie po strzale Gąsiora ale później do bramki trafiali juz tylko piłkarze IV – ligowca. Pierwszego gola w 70 minucie zdobył Różycki. Kolejne trafienia zaliczyli Masłoń oraz Wisłocki.

Date        : Tue, March 19, 2024 09:47:26
IP          : 35.168.113.41