OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Piłkarskie sparingi   -   13/3/2007
Piłkarze Okocimskiego Brzesko zremisowali z ekipą lidera IV ligi Przebojem Wolbrom. Kolejne sparingowe zwycięstwa odniósł zespół tarnowskiej Unii, który tym razem pokonał Metal oraz rezerwy mieleckiej Stali. Porażki doznali gracze Tuchovii, którzy musieli uznać wyższość Igloopolu Dębica. W spotkaniu z wyżej notowanym rywalem z boiska pokonana schodziła ekipa Wolanii. W bardzo ciekawym sparingu Polan pokonał jedenastkę Rzemieślnika.

Ogloszenie

Rywal Okocimskiego potwierdził w tym spotkaniu swoje III ligowe aspiracje bedąc bardzo wymagającym przeciwnikiem dla ekipy z Brzeska. Dobre spotkanie w wykonaniu obu ekip kibice mogli oglądać po zmianie stron. W 69 minucie „Piwosze” zdobyli prowadzenie po strzale z rzutu karnego Polichta. Lider IV ligi doprowadził do wyrównania w 72 minucie meczu. Z powodu kontuzji trener Kordela w tym spotkaniu nie mógł skorzystać z Jarosława Paleja i Roberta Stanuli natomiast po dłuższej przerwie na boisku zaprezentował się Tomasz Kozieł.
Towarzyskie derby pomiędzy Unią a Metalem zakończyły się zwycięstwem „Jaskółek” w stosunku 2:1. Unia dość szybko zdobyła prowadzenie po strzale Paleja już w 7 minucie meczu. Jeszcze przed przerwą Metal zdołał wyrównać po rzucie karnym. Bramkę na wagę zwycięstwa dla Unii zdobył Korman w 77 minucie. W drugim spotkaniu w mocno okrojonym składzie “Jaskółki” wysoko pokonały Stal II Mielec w stosunku 6:1. Wiele wskazuje na to, że trenujący ostatnio z Unią Łukasz Popiela (ostatnio Polan Żabno) oraz słowacki pomocnik Tomas Svigar wiosną nie będą występować w barwach zespołu z Tarnowa.
Piłkarze Tuchovii po słabym spotkaniu musieli uznać wyższość ekipy Igloopolu Dębica. Podopieczni Jacka Ropskiego udanie prezentowali się tylko na początku pierwszej i drugiej części spotkania. Kolejne dobre spotkanie w barwach Tuchovii rozegrał bramkarz Dawid Żydowski, który tym razem obronił rzut karny. Grad bramek i dobre spotkanie rozegrały natomiast jedenastki Polanu i Rzemieślnika. Końcowy wynik był zadawalający dla pierwszej ekipy która pokonała zespół z Pilzna 4:3.
Piłkarze Wolanii zdecydowanie ulegli wyżej notowanej ekipie BKS-u Bochania. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem IV ligowca w stosunku 3:0.
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32