To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wernisaż Sztuki Niezależnej “ELEMENT”   -   19/3/2007
Obraz, rzeźba, szkic, fotografia, film oraz muzyka na żywo - to wszystko będzie można zobaczyć już 23.03.07 r. O godz. 18:00 w Galerii “Ander Pasydź “ przy BWA na Rynku. Grupa młodych twórców na czele z Konradem Słowikiem, Miłoszem Reinerem kolejny raz pragnie udowodnić, że pomysły i zapał w realizacji ich wykonania mogą zamienić się w duże i ciekawe wydarzenie na wysokim poziomie artystycznym. Zainteresowani zaprezentowaniem własnej twórczości mogą zgłosić się do dnia 22 marca pod numerem tel. 607156926.

Ogloszenie
>

Po sukcesie pierwszej wystawy „Wyjście z Mroku” która odbyła się w czerwcu 2006 w Galerii „Anderpasydz” przy Rynku w Tarnowie młodzi i zdeterminowani aktywiści przystąpili do kolejnego, większego, 2 dniowego projektu o nazwę „Twarzą w Twarz”. Zaprezentowano w tedy ponad 90 różnorodnych w formie prac zwianych z tematem. Zaprezentowano również 2 filmy niezależne Jacka Zabawy oraz występ zespołu Rockowego „Dzika Róza”. Tym razem główny organizator Konrad Słowik (Gipson) zapowiada imprezę z jeszcze większym rozmachem. Podczas wernisażu Wystąpi zespół Mentally Deranged, który jak mówi organizator, w najbliższej przyszłości wytyczy ścieżkę ciężkiego brzmienia w naszym okręgu i nie tylko.
Galeria Under Pasydż, 23 marca godz. 18:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:14:11
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html