Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   SAPARD za drogi   -   10/2/2004
Starostwo tarnowskie rezygnuje z SAPARDU. Samorząd nie będzie się starał o pieniądze na inwestycje z tego unijnego funduszu. Nie oznacza to jednak zaprzestania zabiegów o europejskie pieniądze. Zamiast tego zarząd powiatu zdecydował się złożyć wnioski do Urzędu Marszałkowskiego.

Ogloszenie
>

– Rachunek jest prosty. Z tzw. Zintegrowanego Programu Rozwoju Operacyjnego otrzymamy 70 procent dotacji do inwestycji, SAPARD dałby tylko połowę – powiedział nam Mirosław Banach z tarnowskiego starostwa.
Starostwo tarnowskie zamierza zainwestować głównie w infrastrukturę drogową. W tej dziedzinie jest bowiem wiele do zrobienia. Władze powiatu liczą, że poprawa infrastruktury drogowej przyczyni się wśród inwestorów do zwiększenia atrakcyjności regionu, a co za tym idzie poprawy sytuacji na rynku pracy
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(10-02-2004) antygalicjanin :
Problem z SAPARdem polega szczególnie na problemie dla firm - muszą istnieć conajmniej 4 lata i mieć określony obrót w ostatnich latach...projekt tak został ułożony aby uniknąć "wpychania" się napredce tworzonych firm kolesi.... Pieniądze z SAPART-u otrzymuje się dopiero w trakcie reallizacji zadania i po sprawdzeniu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl