To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pola nadziei w ZSME   -   22/3/2007
Młodzież i pedagodzy Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie już po raz trzeci - w ramach kampanii "Pola nadziei" organizują Wielkanocny Kiermasz Świąteczny, z którego dochód przekazany zostanie na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego. Kiermasz przeprowadzony zostanie w dniach 29-30 marca w szkole, przy ul. Szujskiego 13 .

Ogloszenie

Pamiętaj! Dzisiaj jest Ci dobrze, jutro to Ty możesz potrzebować pomocy! - takiej jest hasło corocznej kampanii zbierania pieniędzy na rzecz hospicjów i domów opieki paliatywnej. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy w trudnych chwilach odchodzenia z tego świata. Młodzież ZSME aktywnie włącza się do tej akcji już od 2005 roku.
Inicjatorką akcji Pola Nadziei w szkole jest pani prof. Jolanta Lipińska. Na wielkanocym kiermaszu sprzedawane są pisanki, ozdoby wielkanocne i ciasta przygotowane przez uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Na kiermaszu można będzie również kupić żonkile posadzone jesienią przez uczniów i nauczycieli ZSME. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego.
Organizatorzy zwracają się z gorącym apelem do wszystkich, którzy mogą i chcą wesprzeć tę inicjatywę, aby przyszli na kiermasz.
Koordynatorami tegorocznej akcji są panie: A. Banach. R. Chlupka, M. Krajewska i A. Oczkowicz-Wrona.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 25, 2022 17:06:58
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html