To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Szpital w Tuchowie do prywatyzacji    -   22/3/2007
Starostwo Powiatowe w Tarnowie rozpoczyna poszukiwania podmiotów zainteresowanych wydzierżawieniem tuchowskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej. - Prywatyzacja to jedyne wyjście dla zadłużonej (obecnie około 4 miliony zł) placówki - uważa starosta tarnowski Mieczysław Kras.

Ogloszenie
>

W tuchowskim ZOZ-ie zatrudnionych jest 200 osób. - To podmiot wszechstronny, jeśli chodzi o różnorodność usług i atrakcyjny dla potencjalnego inwestora - uważa Barbara Buzowska, naczelnik Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej w tarnowskim starostwie. Do tuchowskiego szpitala należy także punkt lekarski w Jodłówce Tuchowskiej.
Budżet tuchowskiego szpitala przekracza 10 milionów złotych. Większość tej kwoty - w ubiegłym roku było to 7,5 mln złotych - to kontrakty z NFZ. Starostwo chciałoby, aby przyszły dzierżawca prowadził swoją działalność w oparciu o pracujący obecnie w tuchowskim ZOZie personel.
Dzięki wynegocjowanej stawce czynszu dzierżawczego uda się spłacić koszty obsługi i częściowej spłaty zobowiązań szpitala. Starostwo dopuszcza osobną prywatyzację oddziału wewnętrznego szpitala i przychodni.(SF)

Posłuchaj, co na ten temat mówią starosta Kras i Barbara Buzowska, Naczelnik Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej w tarnowskim starostwie: (((mp3))). Tak reasumuje decyzję podjętą w sprawie tuchowskiego ZOZ-u Starosta Mieczysław Kras (((mp3))).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 25, 2022 17:07:30
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html