Pewne zwycięstwo Śląska   -   25/3/2007
Zgodnie z przewidywaniami, koszykarze tarnowskiej Unii kolejny raz musieli schodzić z parkietu pokonani. Zespół z Wrocławia pokonał bez większym problemów zespół „Jaskółek” 98:58. W końcówce meczu na parkiecie występowali juniorzy tarnowskiego klubu. Mimo przegranej trener-prezes Kocoł chwalił swoich najmłodszych podopiecznych.

Było to już kolejne spotkanie, w którym zespół z Tarnowa w pierwszych minutach spotkania toczył jeszcze dość wyrównany pojedynek z rywalem, aby z każdą minutą tracić siły i oddawać rywalowi inicjatywę. Podobnie było i tym razem. W drugiej kwarcie, dzięki dobrej grze znanego w Tarnowie Hyżego goście zaczęli zwiększać punktową przewagę. Po przerwie za przewinienia parkiet musieli opuścić Morris i Djordjevic, a kontuzji doznał Hajnsz. W tej sytuacji trener Kocoł musiał korzystać z pomocy niedoświadczonych juniorów, którzy wprawdzie walczyli ale ich umiejętności nie wystarczyły na zespół z Wrocławia.

Po meczu trener Kocoł powiedział : Szkoda, że tak wcześnie opuścił za faule mecz Sasza Djordjević, kontuzji doznał Przemysław Hajnsz. Trudno nam się grało tę końcówkę, ale myślę, że młodzi gracze wywiązali się z zadania, udało nam się zdobyć w tym zestawieniu kilkanaście punktów.

Dotychczasowy trener koszykarzy tarnowskiej Unii wybrany został w ubiegłym tygodniu prezesem spółki. Zadaniem nowego szefa SSA, jak sam stwierdził, będzie odbudowa wiarygodności spółki. Prezes Kocoł zastrzegł sobie również, że wszystkie faktury obciążajace klub, które napłynęły przed jego nominacją muszą być podpisane przez jego poprzedników.

Date        : Tue, March 19, 2024 09:05:30
IP          : 23.20.220.59