To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kwietniowy Bombay   -   26/3/2007
Z uwagi na przypadające w kwietniu “Święta Wielkanocne” i związaną z nimi gorączkę przygotowań – tych związanych z zakupami czy sprzątaniem, i tych duchowych – w miesiącu tym restauracja Bombay Music proponuje nam zaledwie trzy jazzowe czwartki. Za to niewątpliwą niespodzianką będzie koncert grupy “Monk”

Ogloszenie

Pierwszy jazzowy czwartek przypada zatem 12 kwietnia , jak zawsze o 20:00 i jak zawsze w restauracji Bombay Music przy ul. Krakowskiej 11a. Gospodarzami wieczoru pełnego starego, dobrego jazzu będzie nasza Leliwa Jazz Band – zaś jej specjalnym gościem – Wojtek Kamiński. 19 kwietnia wystąpi “Open Trio”, czyli kolejny projekt Wojtka Tramowski (gitara), któremu towarzyszą Karol Szymanowski – wibrafon i Jarek Michaluk – kontrabas. I wreszcie “Monk” - dobrze znana i lubiana tarnowska formacja muzyczna. Choć nie używają instrumentów, słuchacze często mówią o nich, że dobrze „grają” i w twierdzeniu tym jest więcej niż ziarno prawdy. Koncert “współczesnej jazzowo – popowej muzyki a'capella” odbędzie się w dniu 26 kwietnia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 07:59:41
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html