To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Urodziny Czubandu   -   26/3/2007
“Czuband to dość specyficzny twór muzyczny, cechy jego działalności zdecydowanie odbiegają od normy. Nazwa i teksty zespołu jakby konsekwentnie dopełniają „czubaty” pomysł na ogólnie pojętą działalność sceniczną” - napisał ktoś o grupie, która właśnie obchodzi swoje piąte urodziny. Czy to dużo, czy mało? Z jednej strony – wiele kapel nie dożywa tego wieku, z drugiej, ktoś złośliwy mógłby powiedzież, że “za dużo”. :) Z pewnością będzie warto przekonać się, co ma do zaprezentowania “Czuband” po pięciu latach (podobno zaszły jakieś muzyczne zmiany). Udając się po prostu na urodzinowy koncert.

Ogloszenie

“Już od pierwszego koncertu w 2002 roku ich występom towarzyszyły dziwne zdarzenia.Jeśli chodzi o muzykę to jest to melodyjny pop-rock, zagrany żywo, równo, często okraszony tekstem, który albo powoduje uśmiech, albo uczucie żenady. Pomimo istnienia ludzi wyraźnie uczulonych na Czuband, zespół zdobył w Tarnowie dużą popularność, ich dziwne podejście do grania przez jednych było ostro krytykowane, a przez innych niemalże ubóstwiane. Dla jednych pozytywni i lekko walnięci, dla drugich po prostu żałośni. Po maturze wokalistów w 2003 r. Bartek rozpoczął studia w Krakowie, Sławek w Rzeszowie (dołącza do Grześka Noska), Tomek Januszewski też Kraków, Miłosz kontynuuje liceum. Nastręcza to pewne trudności, ale dalej koncertują, piszą numery, nagrywają...“ Dziś Czuband obchodzi swoje piąte urodziny, i choć oddający się teraz dziennikarskim pasjom Bartek nie ma już czasu na muzykę, dla pozostałych członków grupy nadszedł czas na świadome decyzje – z niecierpliwością czekają na pierwsze efekty nowych nagrań. Czy fani starego Czubandu przetrwają te zmiany? Można się będzie o tym przekonać na specjalnym, urodzinowym koncercie grupy. Wstęp 5 zł.
Piwnice TCK, 13 kwietnia, godz. 20:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:04:06
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html