To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kabaret Hrabi   -   26/3/2007
Po ponad rocznej przerwie Kabaret Hrabi powraca do Tarnowa, tym razem z najnowszym programem pt. „Pojutrze”, w którym zobaczymy fragment wizji przyszłości w “widzeniu” i wykonaniu kabaretu, który będzie próbował znaleźć odpowiedź na pytanie “jak to kiedyś będzie”. Żeby zrozumieć czym jest pojutrze, trzeba sobie uświadomić czym było przedwczoraj. Przedwczoraj Ziemia była płsska a dziś okrągła. A pojutrze? Kto wie co wymyślą naukowcy... Tymczasem Hrabi już dzisiaj chciałby dostać odpowiedź. Jak będzie wyglądała miłość, rodzina, szkoła, aktorstwo, telefony komórkowe...

Ogloszenie

Hrabi tworzą:
Hrabi Joanna Kołaczkowska, znana też jako Chuda, Matysik, wreszcie Kołaczkowska, Kołaczewska, Kołakowska... Zaczynała w 1988 roku, w kabarecie Drugi Garnitur. W 1989 kiedy zespół zakończył swoją działalność, Joanna metodą transferu dostała się do powstającego z popiołów kabaretu Potem. W zespole tym grała do 1999 roku wcielając się w role kapturków, królewien (przeważnie brzydkich), dzieweczek i babochłopów. W 2000 urodziła dziewczynkę o imieniu Hania, która to jest piękna i madra i niepodobna do mamusi. Inni o niej: legendarny element żeński (niegdyś kabaret Potem, aktualnie Hrabi). Monstrualny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl, powalający urok. Z rezerwą podchodzi też do junkersów. Przedstawicielka niespokojnego, poszukującego nurtu AYoY (Studio Eksperymentalne), przez co zdarza jej się normalnie przegiąć. Nie zawsze. Natura aktywistki.
Hrabi Tomasz Majer “Bajer”, znany też jako Sajer, Rajer, Klajer, Lajer oraz Glajer... Do zespołu dołączył jesienią 2003 roku. Zaczynał w zielonogórskim klubie Gęba, w kabarecie Miłe twarze, Pseudomin oraz E.K, w którym to kabarecie wsławił się rolą w skeczu "Dobra kawa". Inni o nim: dla niewdzięcznej roli w Jekyllu poświęcił całą przepustkę z wojska (kto był, ten rozumie ogrom wyrzeczenia). Stary wiarus kabaretowy, właściciel twarzy, ciekawej osobowości scenicznej. O kulturę i oświatę walczył również niezłomnie w stołecznej Dorożkarni.
Hrabi Dariusz Kamys, znany też jako Kamas, Kamasz, Kamyk, Kamis oraz Zizi... Zaczynał w kabarecie Potem w 1984 roku. W 1999 kiedy zespół zakończył swoją działalność, Kamol założył z Grześkiem Halamą kabaret HiFi - zespół po trzyletniej działalności rozwiązał się a Kamol znany z chorobliwego przywiązania do sceny założył kolejny – Hrabi. Inni o nim: Wszechstronny mechanizm napędowy. Założyciel, tekściarz, aktor względnie lider znanych formacji.Jego średnia pomysłów na minutę należy do najwyższych w kraju i w Wytwórni. Rekordzista Europy w niezmontowanych materiałach. Najbłyskotliwszy leń Ziemi (Lubuskiej).
Hrabi Łukasz Pietsch, znany równiez jako Piecz, Pieczyński, Pietch, Peczt oraz Trzpiech. Łukasz to młodzież. Młoda młodzież. Chętna do pracy i pełna pomysłów. Nie ma kabaretowego doświadczenia ale jak mówi znane przysłowie, nie musi mieć. Muzyk w kabarecie to zwykle kłopot, bo wydaje mu się że nikt go nie widzi i może się ponudzić. W Hrabim młodzież nie będzie się nudzić na scenie :-) Inni o nim: Pianista i aktor (w obu przypadkach gra jak z nut). Szara eminencja kabaretu (pozostali grają tak jak on im zagra). Ponadto pracuje społecznie dla biura miar w Sevres pod Paryżem jako oficjalny, międzynarodowy wzorzec pluszowego misia.

Wstęp na kabaret – 20 zł (przedsprzedaż) oraz 25 zł w dniu imprezy.
Kino Marzenie, ul. Staszica 4, 14 kwietnia godz. 20:00

Para Szczęśliwych InTARnautów może otrzymać bezpłatne wejściówki na ten występ ! Zaproszenia do "Marzenia" powędrują do inTARnautów, którzy będą mieć trochę szczęścia w losowaniu przeprowadzonym w sobotnie przedpołudnie (14 kwietnia około godziny 11:30). Do tego czasu na nasz adres: redakcja@intarnet.pl można nadsyłać zgłoszenia z tematem wiadomości HRABI a w środku wiadomości zawierajace dane kontaktowe - imię, nazwisko + nr. tel. kontaktowego. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania poinformujemy bezzwłocznie, drogą telefoniczną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:04:58
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html