To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Klub jeździecki w Ryglicach   -   26/3/2007
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach przy okazji “Święta Wiosny” otwarto „klub jeździecki”. To jedna z niewielu takich inicjatyw na terenie województwa Małopolskiego. Uroczystego otwarcia Koła, na które z niecierpliwością czekali uczniowie Technikum Weterynarii, dokonali wicestarosta tarnowski Mirosław Banach, naczelnik Wydziału Edukacji Edmund Juśko oraz Dyrektor ZSP w Ryglicach Teresa Połoska.

Ogloszenie
>
Nie mogło zabraknąć przy takiej okazji pokazu jeździeckich umiejętności, które zaprezentowali uczniowie. Młodzi jeźdźcy ubrani w profesjonalne stroje, których sponsorem jest Starostwo Powiatowe w Tarnowie, zaprezentowali zebranym figury jeździeckie oraz różne chody koni: stęp , kłus, galop. Występ zakończyły efektowne pokazy akrobatyczne. Organizatorzy imprezy nie zapomnieli także o zaproszonych uczniach z sąsiedniego gimnazjum, dla których zaplanowano specjalne konkursy. Gimnazjaliści musieli przedstawić znane polskie przysłowia w konkursie plastycznym, podczas gdy inni kibicowali drużynom tworzącym wielkanocne stroiki.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach jest placówką, której uczniowie intensywnie uczą się jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej i bardzo doświadczonej instruktor. Jak podkreślają, chcą nie tylko jeździć dla przyjemności, ale również zaistnieć jako Szkolny Klub Jeździecki na regionalnych zawodach.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 08:09:10
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html