To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pink Freud   -   28/3/2007
Pink Freud - jeden z najoryginalniejszych głosów we współczesnym jazzie i nie tylko wystąpi 27 kwietnia o godz. 20:30 w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Bogate formalnie kompozycje, nowoczesne elektroniczne brzmienia, nie odbierają jednocześnie muzykom miejsca na indywidualizm i szalone, odważne improwizacje.

Ogloszenie

Wojtek Mazolewski (bass), Tomek Ziętek (trumpet) i Kuba Staruszkiewicz (drums) tworzą energetyczną, spontaniczną muzykę improwizowaną, bogatą formalnie, wielostrukturową, ewolucyjną, intrygującą brzmieniowo. Muzyka ta łączy w sobie ducha muzyki lat 60. i 70. z nowoczesnością, eksplozję nowej wrażliwości z lekturą starych płyt. Preparowanie instrumentów, wykorzystanie elektronicznego asortymentu, konstruowanie bogatych narracji, stały się jednymi z cech wyróżniających muzykę formacji, a poczucie humoru i dystans do generowanych przez siebie dźwięków stały się składową rozpoznawalnego stylu Pink Freud. Zespół promować będzie najnowszy album zatytułowany „Punk Freud”; gościnnie wraz z grupą wystąpi Tomek Duda (sax).
Wstęp 15 zł.
Piwnice TCK, 27 kwietnia, godz. 20:30

ZAPROSZENIE !
Mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Pink Freud w TCK dla inTARnauty, który nadesle nam swoje zgłoszenie i będzie miał nieco szczęścia w piątkowym losowaniu. Czekamy do godziny 15:00 27 kwietnia.
Do tego czasu na nasz adres: redakcja@intarnet.pl można nadsyłać zgłoszenia z tematem wiadomości PINK FREUD, a w środku wiadomości zawierające dane kontaktowe - imię, nazwisko + nr. tel. kontaktowego. Zwycięzców o wygranej poinformujemy niezwłocznie, drogą telefoniczną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 09:11:50
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html