OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Piłkarski weekend - podsumowanie   -   27/3/2007
Inauguracja sezonu nie była udana dla III ligowych piłkarzy Okocimskiego, którzy musieli uznać wyższość Kolejarza. W piątej lidze zwycięstwa LKS-u Nieciecza oraz Wolanii Wola Rzędzińka. Z boiska pokonany schodził natomiast zespół Metalu. W tarnowskiej okręgówce Dąbrovia pokonała Tarnovię.

Ogloszenie

Okocimski Brzesko – Kolejarz Stróże 1:2 Początek spotkania był bardzo udany dla gospodarzy, którzy po pierwszym kwadransie prowadzili 1:0 po strzale Rafała Polichta. Potem jednak zdecydowanie do ataku ruszyli piłkarze Kolejarza co przyniosło bramkowy efekt w 29 minucie spotkania. Bramkę wyrównującą zdobył Petrović. W 65 minucie goście doznali osłabienia - drugą żółtką, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Dawid Basta. Okocimski ruszył do ataków ale nie potrafił pokonać golkipera gości. Niestety jednak z kontr Kolejarza zakończyła się zdobyciem bramki a jej autorem okazał się Adrian Basta.

LKS Nieciecza – Skalnik Kamionka Wielka 2:1 Zgodnie z przewidywaniami, faworyzowany gospodarz wywalczył w pierwszym meczu rundy wiosennej V ligi komplet punktów, choć rywal postawił trudne warunki. Goście dość niespodziewanie zdobyli prowadzenie w 18 minucie meczu. Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo, ponieważ w siedem minut później po strzale Żurka, zespół z Niecieczy doprowadził do wyrównania. Bramkę na wagę 3 puktów zdobył w 49 minucie Bugajski, który wykorzystał fatalny błąd bramkarza gości.

Wolania Wola Rzędzińska – Limanovia Limanowa 2:1 Tuż przed przerwą, zespół z Woli Rzędzińskiej po strzale Jasiaka zdobył prowadzenie, na które z przebiegu pierwszych 45 minut zasłużył. Drugiego gola gospodarze zdobyli ponownie po strzale Jasiaka w 59 minucie meczu. Konatktowego gola goście zdobyli na kwadrans przed końcem meczu z rzutu wolnego.

Metal Tarnów – Poprad Muszyna 0:1

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Tarnovia 1:0
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32