Podsumowanie piłkarskiego weekendu   -   02/4/2007
Drugiej z rzędu porażki w rundzie wiosennej doznali piłkarze Okocimskiego. Fatalną inaugurację wiosny zaliczył zespół tarnowskiej Unii, który rozgromiony został w Andrychowie. Powodów do radości nie mieli również kibice w Żabnie. Dobry początek zaliczyła natomiast ekipa Tuchovii. W V lidze komplety punktów wywalczyły zespoły LKS-u Nieciecza i Wolanii natomiast zremisował Matal. Wyjazdowe zwycięstwo wywalczyła Tarnovia. W meczu na szczycie tarnowskiej okręgówki Dąbrovia podzieliła się punktami z Rylovią.

III liga
Korona II Kielce - Okocimski Brzesko 3:0
Nie takiego początku rundy wiosennej spodziewali się kibice w Brzesku. Po przegranej z Kolejarzem tym razem podopieczni trenera Kordeli musieli uznać wyższość rezerw Korony Kielce. Gospodarze prowadzenie zdobyli w 18 minucie spotkania po rzucie karnym. Dwa kolejne trafienia zespół z Kielc zaliczył w końcówce spotkania (82 i 88 minuta). Po tym spotkaniu Okocimski z dorobkiem 20 punktów plasuje się na 10 pozycji.

IV liga

Beskid Andrychów – Unia Tarnów 0:4
Takiego wyniku na inaugurację rundy wiosennej nie spodziewali się chyba nawet najwięksi pesymiści w Tarnowie. Już po kwadransie gry było praktycznie po meczu. Tarnowianie po błędach w defensywie tracili bramki w 12 i 14 minucie meczu. W drugiej części Beskid dobił „Jaskółki” jeszcze dwoma trafieniami w 57 i już w przedłużonym czasie gry.

Tuchovia Tuchów – Fablok Chrzanów 1:0
Tuchovia zrobiła pierwszy krok w walce o utrzymanie ligowe bytu, którym było pokonanie Fabloku. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 81 minucie Kucharzyk, który precyzyjnym strzałem głową pokonał golkipera gości.

Polan Żabno – Glinik Gorlice 0:2
Zdecydowanie lepszym zespołem w tym spotkaniu była ekipa gości i zasłużenie wywiozła z Żabna komplet punktów. Glinik bramki zdobywał w 38 i 69 minucie spotkania.

V liga

Szreniawa Nowy Wiśnicz – LKS Nieciecza 2:3
Lider wywalczył kolejny komplet punktów ale łatwo mu to nie przyszło. Gospodarz postawił bardzo trudne warunki co doskonale pokazuje wynik tego spotkania. Bramki dla ekipy z Nieczieczy zdobywali Bugajski 2 oraz Augustyn.

Pagen Gnojnik – Wolania Wola Rzędzińska 0:1
Wolania zagrała słabe spotkanie ale co najważniejsze zdołała wywalczyć komplet punktów. W 15 minucie jedynego gola dla gości z rzutu karnego zdobył Gąsior. Na największe brawa w ekipie z Woli Rzędzińskiej zasługuje Mikrut, który kapitalnie spisywał się w bramce.

VI liga

Rylovia – Dąbrovia 2:2
Spotkanie drugiego z trzecim zespołem ligowej tabeli zgodnie z oczekiwaniami przyniosło sporo emocji. Zespół z Dąbrowy prowadził już dwoma bramkami ale nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku do końca. Duży wpływ na taki obrót sprawy miała czerwona kartka Ogara już w 50 minucie spotkania.

Łosoś Łososina Dolna – Metal Tarnów 1:1
Łukovia – Tarnovia 0:1

Date        : Thu, April 25, 2024 08:04:02
IP          : 18.222.69.152